Obserwuj w Google News

Nowa dziewczyna Miśka Koterskiego szczerze o ich związku. "Nie chcę zapeszać"

2 min. czytania
19.08.2021 22:29
Zareaguj Reakcja

Dagmara Bryzek, czyli nowa dziewczyna Miśka Koterskiego, otworzyła się na temat ich związku. Młoda aktorka nie chce zapeszać, ale ujawnia, że z Michałem dogadują się bardzo dobrze. Kroi się coś poważnego?

Koterski i Bryzek
fot. Pawel Wodzynski/East News/VIPHOTO/East News

Dagmara Bryzek już oficjalnie jest  nową dziewczyną Miśka Koterskiego. Młoda aktorka spotkała Michała na planie filmu "Gdzie diabeł nie może tam baby pośle" i bardzo szybko między nimi zaiskrzyło. Plotki o romansie pojawiły się kilka dni temu, a oni zdecydowali się dość szybko potwierdzić swój związek. Zrobił to Misiek Koterski za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikował kilka zdjęć z romantycznej kolacji z Dagmarą i oznaczył je serduszkami. Zdaniem wielu fanów Michała to dość szybko, bo przecież zaledwie pół roku temu on i Marcela Leszczak ogłosili swoje rozstanie.

Widać jednak, że Bryzek i Koterskiego połączyła silna fascynacja, skoro swojego uczucia nie chcą już dłużej ukrywać.

Zobacz także: Joanna Opozda szczerze o dniu ślubu: "Byłam wściekła, zawiedziona i smutna"

Dagmara Bryzek komentuje związek z Miśkiem Koterskim

Do tej pory Dagmara Bryzek nie komentowała doniesień o związku z Koterskim, choć pewnych szczegółów dostarczył wcześniej producent filmu, w którym grają - Janusz Iwanowski. "Michał i Dagmara, grając razem, zakochali się bez pamięci. Michał Koterski twierdzi, że to wszystko – niczym grom z jasnego nieba – spłynęło na nich z samej góry. Bardzo w się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show-biznesu. Trzymamy kciuki za bardzo zdolną, młodą aktorkę i jej nowy związek" - wyjawił.

Teraz, kiedy wszystko już jest oficjalne, o komentarz pokusiła się sama Bryzek. W rozmowie z Pudelkiem ujawniła, że ona i Koterski dogadują się bardzo dobrze. Nie ukrywa, że ich związek spotkał się z pozytywnym przyjęciem wśród fanów, co bardzo ją cieszy. Przyznała, że na większe szczegóły jeszcze zbyt wcześnie, ale przyjdzie czas, by się nimi podzielić.

"To jest dosyć świeży temat i troszkę nie chcę zapeszać, natomiast dogadujemy się bardzo dobrze – to mogę powiedzieć. Podzielimy się większymi szczegółami za jakiś czas" - stwierdziła. Przyznała, że nie zamierzali tak szybko ujawniać swojej relacji, ale pracując na jednym planie, nie byli w stanie tego dłużej ukrywać.

"Chcieliśmy jak najdłużej zachować go dla siebie, ale – no cóż – gramy na jednym planie, to wyszło dosyć szybko" - powiedziała. Czas pokaże, w którą stronę rozwinie się ta relacja.