Obserwuj w Google News

Nolan Neal nie żyje. Uczestnik "Mam talent" zmarł w wieku 41 lat

2 min. czytania
20.07.2022 08:08
Zareaguj Reakcja

Nolan Neal nie żyje. Ciało zmarłego uczestnika "Mam talent" zostało znalezione w domu w Nashville. Tragiczną informację o śmierci piosenkarza potwierdził lekarz medycyny sądowej.

Nolan Neal
fot. Instagram.com/ Nolan Neal

Nolan Neal nie żyje. Uczestnik amerykańskiej edycji "Mam talent" oraz "The Voice" zmarł w wieku 41 lat, w poniedziałek, 18 lipca. Tragiczną informację przekazał lekarz medycyny sądowej, który pojawił się w domu zmarłego gwiazdora razem z policją. To właśnie w domu w Nashville znaleziono jego ciało. Informację o śmierci artysty potwierdził też jego kuzyn, Dylan Seals.

Zobacz też:  Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Miał zaledwie 30 lat: "Tęsknimy za Tobą"

Nolan Neal nie żyje. Uczestnik "Mam talent" zmarł w wieku 41 lat

Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana, choć warto dodać, że uczestnik "Mam talent" w wywiadach opowiadał o swoich problemach z używkami. Jak donosi portal The Mirror, policję miał wezwać do mieszkania współlokator artysty po tym, gdy zobaczył ciało piosenkarza w sypialni.

The Mirror donosi, że policja odkryła, iż obok zmarłego stał piecyk gitarowy, a nim leżał biały proszek i mała karteczka. To  utwierdziło funkcjonariuszy w przekonaniu, że mężczyzna borykał się z uzależnieniem od narkotyków. Na razie trwa oczekiwanie na wyniki sekcji zwłok. Nolan w jednym z wywiadów miał powiedzieć, że boryka się z uzależnieniem od nielegalnych substancji. Z narkotykami miał mierzyć się, gdy startował w 11. sezonie "The Voice" w 2016 rok. Wykonał wtedy utwór "Tiny dancer", spotykając się z zachwytem jurorów i dostając owacje na stojąco. Wówczas trenerami wokalnymi byl i: Alicia Keys, Miley Cyrus, Adam Levine i Blake Shelton. Z kolei w "Mam talent" zaśpiewał piosenkę "Lost". Gwiazdor miał 41 lat.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News