Zamknij

Nikkie Tutorials wzięła ślub. Kim jest mąż transpłciowej gwiazdy YouTube'a?

07.09.2022 16:43

Nikkie Tutorials wyszła za mąż i pokazała pierwsze zdjęcia z uroczystości. Transpłciowa youturberka i Dylan Drossaers zaręczyli się w 2019 roku, a teraz udało im się sformalizować związek.

Nikkie Tutorials
fot. screen Instagram nikkietutorials

Nikkie Tutorials, a właściwie Nikkie de Jager, to jedna z najpopularniejszych youtuberek makijażowych na świecie oraz na YouTube. Jej konto w serwisie obserwuje prawie 14 mln osób, a każdy jej film lekką ręką zbiera od 800 tys. do 4 mln wyświetleń. 28-latka z Holandii jak burza wkroczyła do showbiznesu, założyła własną firmę kosmetyczną, maluje największe światowe gwiazdy, poprowadziła nawet konkurs Eurowizji. Fani składają tysiące gratulacji z okazji ślubu.

Zobacz także: Top Model: Zuza Kołodziejczyk wzięła ślub. Zwyciężczyni programu pokazała zdjęcie z ceremonii [FOTO]

Nikkie Tutorials wzięła ślub

Nikkie Tutorials dwa lata temu wywołała w mediach prawdziwe poruszenie, kiedy ujawniła, że jest transpłciową kobietą. Była szantażowana i grożono jej, że wyjawią jej tajemnicę tabloidom. Postanowiła więc sama wyznać prawdę, a to tylko przysporzyło jej kolejnych fanów i słów uznania dla tego kim jest i co robi.

- Zawsze, od kiedy się urodziłam, byłam przekonana, że jestem dziewczynką. Nie mogłam zrozumieć, czemu mam krótkie włosy, czemu muszę nosić spodnie i t-shirty, czemu nie mogę nosić sukienek. Bawiłam się lalkami, lakierem do paznokci, szczotkami. Wszystko, czym się interesowałam, było "dziewczyńskie". Mama wiedziała od razu, że albo będę gejem, albo będzie to inna historia. No i wyszła z tego inna historia – opowiadała Nikkie Tutorials.

W wieku 14 lat zaczęła brać hormony, a pięć lat później była już po pełnej korekcie płci. Nikkie de Jager w 2019 roku przyjęła oświadczyny Dylana Drossaersa po roku randkowania. 26-latek i jego narzeczona do samego końca utrzymali ślub w tajemnicy. Tak samo sekretem pozostaje, czym się zajmuje – mężczyzna mocno chroni swoją prywatność.

- 06.09.2022. Pan i Pani Tutorials. Nie mogę się doczekać, aż pokażę wam całe nagranie z wesela w przyszłym tygodniu  - napisała youtuberka pod zdjęciem.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS