Obserwuj w Google News

Nie żyje gwiazda "Big Brothera". Przegrała walkę z chorobą [FOTO]

2 min. czytania
12.04.2021 12:40
Zareaguj Reakcja

Nikki Grahame nie żyje. Uczestnika siódmej edycji brytyjskiego "Big Brothera" miała 38 lat. Od lat zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Niedawno uruchomiono dla niej zbiórkę, by mogła podjąć specjalistyczne leczenie.

Nikki Graham
fot. Can Nguyen/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nikki Grahame z brytyjskiego  "Big Brothera" zmarła w piątek 9 kwietnia. Informację o śmierci byłej gwiazdy reality show przekazali jej przyjaciele, którzy zorganizowali zbiórkę na portalu GoFoundMe. 38-latka zmagała się z zaburzeniami odżywiania i cierpiała na anoreksję. Za zebrane pieniądze miała podjąć leczenie. Agent potwierdził w mediach społecznościowych, że Nikki Grahame odeszła w piątek nad ranem. 

Big Brother: Nikki Grahame nie żyje. Brytyjka cierpiała na anoreksję

Nikki Grahame zmarła w szpitalu po długiej walce z zaburzeniami odżywiania. 

Z wielkim smutkiem musimy Was poinformować, że nasza droga przyjaciółka Nikki zmarła we wczesnych godzinach rannych w piątek 9 kwietnia. Łamie nam serca, gdy wiemy, że ktoś tak cenny został nam odebrany w tak młodym wieku. Nikki nie tylko wpłynęła na życie milionów ludzi, ale także przyjaciół i rodziny, którzy będą za nią niezmiernie tęsknić - przekazał menedżer celebrytki. 

Na druzgocącą wiadomość zareagowali byli uczestnicy i przyjaciele Nikki z "Big Brothera". 

Nikki Grahame była ukochaną współlokatorką i ogromną częścią rodziny Wielkiego Brata. Jesteśmy zszokowani i zasmuceni tą okropną wiadomością, a myśli kierujemy do jej rodziny - napisali w social mediach.

Nikki Grahame brała udział w brytyjskim "Big Brotherze" w 2006 roku. Zajęła piąte miejsce, lecz wkrótce stała się popularną gwiazdą tabloidów. Prowadziła własny program "Princess Nikki" i wydała dwie książki, w których opisała m.in. swoją wieloletnią walkę z anoreksją. Z zaburzeniami odżywiania zmagała się już jako nastolatka. W brytyjskiej prasie regularnie pojawiały się materiały ukazujące wycieńczoną gwiazdę "Big Brothera". Wyspiarze jednak kibicowali jej w walce z chorobą i chętnie pomogli zebrać pieniądze na terapię. Miesiąc temu Grahame zgłosiła się do prywatnej kliniki zajmującej się leczeniem zaburzeń odżywiania, niestety na pomoc było już za późno. 

Uczestniczki "Big Brothera" są razem? Zaskakujące wyznanie chorej Natalii Dawidowskiej [FOTO]

Big Brother: mija 20 lat od premiery programu. Co teraz robią gwiazdy 1. edycji? [GALERIA]