Zamknij

Nicole Kidman zaatakowana w operze. Musiała interweniować policja

08.02.2021 10:39

Nicole Kidman przeżyła chwile grozy w operze. Aktorka, będąc na widowni, została zaatakowana przez innego widza. Gwiazda podczas owacji na stojąco miała zasłonić mu scenę. Nicole została uderzona przez rozwścieczonego mężczyznę. Interweniowała policja.

Nicole Kidman
fot. Magnus Sundholm/REX

Nicole Kidman z pewnością na długo zapamięta ostatnią wizytę w operze. Gwiazda razem z mężem wybrała się do Sydney Opera House. Przedstawienie tak ją poruszyło, że pod koniec spektaklu wstała z miejsca i biła brawo na stojąco. Gwiazda zasłoniła scenę jednemu z widzów, który stał tuż za nią. Jak donosi "The Sydney Morning" mężczyzna początkowo zwrócił Nicole Kidman uwagę, aby nieco się przesunęła. Gdy ta nie zareagowała, widz uderzył ją papierowym programem teatralnym.

Zobacz też: Nicole Kidman gwiazdą nowego serialu Amazona. Kiedy premiera?

Nicole Kidman zaatakowana w operze. Musiała interweniować policja

W obronie aktorki stanął jej ukochany - Keith Urban. Doszło do przepychanek ze zdenerwowanym fanem. Na miejscu pojawiła się też policja i ochrona, która usunęła widza z widowni.

"Funkcjonariusze rozmawiali z oboma mężczyznami i nie podjęto żadnych dalszych działań"- podała policja z Sydney w oświadczeniu cytowanym przez "Sydney Morning Herald".

Zarząd opery postanowił przeprosić Nicole Kidman i jej męża zapraszając parę za kulisy spektaklu, aby mogli się spotkać z gwiazdami przedstawienia, które tak ich zachwyciło.

loader

RadioZet.pl