Zamknij

Nicole Kidman ma spore problemy ze zdrowiem. "Bardzo ją boli i ma nakaz odpoczywać"

Sylwia Wamej
12.04.2022 14:40

Nicole Kidman mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Mało brakowało, a piękna aktorka nie pojawiłaby się na oscarowej gali. Co się stało?

Nicole Kidman
fot. Instagram.com/ Nicole Kidman

Nicole Kidman jak zwykle błyszczała na oscarowej gali. Mało brakowało, a piękna aktorka nie pojawiłaby się na Oscarach. Wszystko przez problemy zdrowotne, przez które przechodzi. Jak donoszą amerykańskie media, 54-letnia aktorka doznała zerwania ścięgna podkolanowego.

Zobacz też: Nicole Kidman: aktorka nominowana do Oscara 2022 [WIEK, WZROST, FILMY]

Nicole Kidman ma spore problemy ze zdrowiem. "Bardzo ją boli i ma nakaz odpoczywać"

"Bardzo ją boli i ma nakaz odpoczywać, ale jest to trudne, gdy jest zajętą mamą młodych dziewczynek i ma męża, który dużo podróżuje" - wyjaśnia informator Woman’s Day. Jak się okazuje, przez kontuzję gwiazda musiała zostać w domu, przegapiając tym samym kilka ważnych wydarzeń towarzyskich.

"Powinna cieszyć się całą uwagą bycia jedną z najczęściej nominowanych w tym roku gwiazd za rolę w filmie Being the Ricardos, ale każdy czerwony dywan był dla niej niedostępny z powodu bólu, który odczuwa" - czytamy w "Woman's Day".

Piękna aktorka tuż przed oscarową galą miała powiedzieć swoim przyjaciołom, że jest zdeterminowana świętować swoją nominację do Oscara, nawet jeśli będzie zmuszona zostać na kanapie. Choć nagrody nie otrzymała, udało się jej pojawić na oscarowej gali.

Nicole Kidman zadebiutowała w teatrze ulicznym. Karierę aktorską rozpoczęła w wieku czternastu lat, występując w roli głównej w "Bush Christmas". W latach 80. XX wieku występowała w wielu australijskich filmach oraz serialach telewizyjnych, m.in. w "BMX Bandtis" oraz "Bangkok Hilton". Zagrała główną rolę w "Martwej ciszy", a następnie z Tomem Cruise'em w "Szybki jak błyskawica". Prywatnie jest mamą dwóch córek: Sunday Rose (ur. 7 lipca 2008) i Faith Margaret (ur. 28 grudnia 2010), którą urodziła matka zastępcza.

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET