Zamknij

Nicole Kidman będzie mieć kolejne dziecko. Podjęła bardzo odważną decyzję

27.01.2021 12:52

Nicole Kidman, jedna z największych gwiazd Hollywood, bardzo długo starała się o kolejne dziecko, dwukrotnie poroniła, a jedną z jej córek urodziła surogatka. Jak donoszą zagraniczne media, niedługo rodzina gwiazdy ma powiększyć się o kolejne dziecko.

Nicole Kidman
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Nicole Kidman to jedna z najpopularniejszych aktorek Hollywood, od wielu lat uznawana za legendę kina. Na swoim koncie ma ogromną liczbę doskonałych ról. Wystąpiła w takich hitach jak "Wielkie kłamstewka", "Moulin Rouge!" czy "Inni", a za kreację Virginii Woolf w "Godzinach" otrzymała statuetkę Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Na swoim koncie ma także wiele innych prestiżowych nagród i nominacji, w tym dwa Złote Globy. Uznawana jest za jedną z najlepiej zarabiających aktorek na świecie. W 2020 roku mogliśmy oglądać ją w serialu "Od nowa" oraz filmie "Bal". Swoich sił z powodzeniem próbowała także jako piosenkarka, nagrywając między innymi w Robbiem Williamsem.

O Nicole Kidman w mediach zawsze było niezwykle głośno, między innymi z powodu burzliwego małżeństwa i głośnego rozwodu z Tomem Cruise’em, z którym zaadaptowała dwóch synów. Szczęście aktorka odnalazła u boku muzyka country Keitha Urbana, którego poślubiła w 2006 roku. Wspólnie mają dwie córki, w tym jedną, która została urodzona przez surogatkę. Kidman długo starała się o dziecko, w jednym z wywiadów zdradziła, że dwukrotnie straciła ciążę. Jak donoszą zagraniczne media, rodzina Nicole i Keitha zdecydowali się na kolejny krok.

Nicole Kidman i Keith Urban będą mieli kolejne dziecko

Jak informuje "New Idea" Nicole Kidman i jej mąż zdecydowali się na powiększenie rodziny i postanowili zaadoptować chłopca. Proces adopcji miał zostać rozpoczęty, gwiazda przy współpracy agencji adopcyjnej poszukuje swojego przyszłego syna.

- Chcą kontynuować formalną adopcję po powrocie do Stanów Zjednoczonych, prawdopodobnie pod koniec roku. Łatwiej jest to zrobić w Ameryce niż tutaj, więc będą starać się wrócić do Nashville, gdy sytuacja związana z pandemią koronawirusa uspokoi się i ucichną polityczne niepokoje. Woleliby jednak nie odkładać tego zbyt długo - informuje źródło magazynu.

Nicole życzymy szczęścia i mamy nadzieję, że jak najszybciej da miłość dziecku, które bardzo jej potrzebuje.

loader