Obserwuj w Google News

Nick Carter z Backstreet Boys po raz trzeci został ojcem. Pokazał piękne zdjęcie [FOTO]

2 min. czytania
28.04.2021 14:28
Zareaguj Reakcja

Nick Carter z Backstreet Boys już po raz trzeci został tatą. Choć dziecko przyszło na świat zdrowe, nie obyło się bez drobnych komplikacji. Gwiazdor zamieścił też poruszające zdjęcie ze szpitala.

Nick Carter
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Nick Carter i jego ukochana Lauren Kitt już po raz trzeci zostali rodzicami. Niestety, ukochanej gwiazdora zdarzyło się też dwa razy poronić. Choć trzecie dziecko muzyka Backstreet Boys przyszło na świat zdrowa, jednak i tym razem nie obyło się bez komplikacji.

Zobacz też:  Nick Carter z Backstreet Boys stracił córkę. Jego żona poroniła

Nick Carter z Backstreet Boys po raz trzeci został ojcem. Pokazał piękne zdjęcie [FOTO]

"Z dumą ogłaszamy, że nasze dziecko oficjalnie przyszło na świat. Ale, jak wie każdy rodzic, czasami sprawy nie układają się tak, jak planujemy. Wystąpiły drobne komplikacje, ale po pierwszej nocy wszystko wygląda trochę lepiej" - napisał Nick na Tweeterze, informując o narodzinach.

Carter udostępnił na Instagramie poruszające zdjęcie ze szpitala mamy i córki. Dzień wcześniej opublikował swoją fotografię ze szpitala, do którego dołączył opis.

"Tak, jestem wierzący. Proszę Boga, by dał nam siłę i chronił mamę i dziecko" - napisał Carter.

Jakiś czas temu w rozmowie z "People" żona gwiazdora zdradziła, że trzecia ciąża była dla niej wielką niespodzianką.

"Byłam całkowicie zdeterminowana, by mieć dwoje dzieci, robiłam wszystko, co mogłam. Tym razem spotkała nas kolejna niespodzianka. Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dopiero w piątym miesiącu. Nie miałam żadnych objawów, nic nie wskazywało na to, że jestem w ciąży. Pewnego dnia po prostu poczułam, jak coś porusza się w moim ciele i powiedziałem: „Nick, coś jest nie tak. Myślę, że muszę iść do lekarza. Coś jest ze mną nie tak”. Miałam nie mieć więcej dzieci, więc nigdy nie zakładałam, że jestem w ciąży" - powiedziała Lauren Kitt.

Nick i jego ukochana po raz pierwszy zostali rodzicami trzy lata temu. Wtedy powitali na świecie chłopca, któremu dali na imię Odin Reign. Z kolei W 2019 roku gwiazdor popularnego boysbandu został tatą dziewczynki.