Zamknij

Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. Gwiazda zrezygnowała z loków

Sylwia Wamej
12.08.2019 12:19

Natalia Kukulska lubi bawić się swoim wizerunkiem. Eksperymentuje zarówno ze stylizacjami, jak i fryzurą. Ostatnio zamieniła bujne loki na proste włosy. Jak się prezentuje w nowej odsłonie?

Natalia Kukulska
fot. Tadeusz Wypych/ Reporter/ East News

Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. Gwiazda zrezygnowała z loków

Natalia Kukulska to jedna z tych gwiazd, które lubią bawić się modą i swoim wizerunkiem. Od dłuższego czasu gwiazda nosiła bujne loki i oryginalną grzywkę. Dzięki charakterystycznej fryzurze Natalia prezentowała się niezwykle wyraziście. Jednak po raz kolejny Natalia Kukulska postanowiła pobawić się swoim wizerunkiem. Tym razem zrezygnowała z loków i postawiła na proste włosy do ramion. Na jednym z ostatnich zdjęć, na których pozuje razem ze swoją przyjaciółką — Patrycją Woy, wygląda fantastycznie. W dużym kapeluszu i prostych włosach Natalia prezentuje się nonszalancko i bardzo kobieco.

Natalia Kukulska rozpoczyna trasę koncertową

Natalię Kukulską czeka bardzo intensywny czas. Gwiazda już niebawem wyruszy w trasę koncertową, która rozpocznie się 25 sierpnia. 43-letnia piosenkarka odwiedzi m.in. Chicago oraz Stamford w USA. Wyruszy również do Katowic, Mińska Mazowieckiego, Ostrołęki, Wrocławia i Chodzieży. Fani już zacierają ręce i cieszą się na koncerty. Artystka o wszystkich występach informuje swoich wielbicieli na Instagramie. Fani cenią ją za talent i niezwykłą siłę. W jednym z wywiadów Natalia Kukulska tak mówiła:

Ja jestem taka Wańka – wstańka, bo choć życie niejeden raz ścinało mnie z nóg, to wciąż odnajduję w sobie siłę, by ruszyć dalej... Kiedy podupadam, a w moim życiu było wiele trudnych chwil, które zwaliły mnie z nóg, to jednak mam siłę, aby z podwójną mocą wstać i działać. Szybko zapominam o tym, co złe. Szybko wybaczam i nie jestem pamiętliwa – zdradziła gwiazda.

 

RadioZEt.pl/ SW