Natalia Kukulska wspomina zmarłego tatę. "Tatulek-przystojniak" [FOTO]

14.09.2021 14:24

Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie bardzo osobisty wpis, w którym wspomniała zmarłego tatę: Jarosława Kukulskiego. Do poruszającego postu dodała piękne czarno-białe zdjęcie taty z lat 80. 

Natalia Kukulska
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Natalia Kukulska dzieli się ze swoimi fanami rozmaitymi treściami na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje też wspomnień o zmarłych rodzicach: Annie Jantar i Jarosławie Kukulskim. Ostatnio gwiazda udostępniła na Instagramie wpis, w którym wspomniała swojego tatę, zmarłego 11 lat temu Jarosława Kukulskiego. Natalia zamieściła czarno-białe zdjęcie swojego rodziciela z lat. 80., które okrasiła pięknym wpisem.

Zobacz też: Natalia Kukulska z dziećmi i mężem na ściance. Jej córka to już nastolatka [FOTO]

 Natalia Kukulska wspomina zmarłego tatę. "Tatulek-przystojniak" [FOTO]

"11 lat. To też był taki piękny słoneczny poniedziałek. Ostatni dla nas. Dziś wspominam go z Zaiksu w Zakopanem. Tak żywo w pamięci. Uwielbiam tę fotę z lat 80… Tatulek - przystojniak!: - napisała Natalia.

W komentarzach posypało się mnóstwo pięknych słów oraz ciepłych wspomnień. "Niezapomniany kompozytor", "oto jest życia mała garść", "oj tak. Przystojny tata był", "wyjątkowy i niezapomniany", "Pamiętam i będę pamiętać zawsze i Pani tatę i mamę, której piosenki słucham do dziś i to często" - pisali wielbiciele Natalii Kukulskiej.

Jarosław Kukulski przez dziesięć lat cierpiał na tętniaka aorty brzusznej. W maju 2010 roku w klinice w Norymberdze przeszedł operację wszczepienia stentgraftu. Zmarł 13 września 2010 roku w Warszawie.

loader