Zamknij

Natalia Kukulska wspomina zmarłego ojca. Jarosław Kukulski skończyłby 78 lat [FOTO]

27.05.2022 13:59

Natalia Kukulska postanowiła wspomnieć na swoim Instagramie swojego tatę - Jarosława Kukulskiego, który zmarł 13 września 2010 roku. 25 maja kompozytor skończyłby 78 lat. Na Instagramie Natalii nie zabrakło urodzinowych wspominek oraz pięknego czarno-białego zdjęcia.

Natalia Kukulska
fot. Indtagram.com/ Natalia Kukulska

Natalia Kukulska straciła mamę, gdy miała zaledwie cztery lata. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Z kolei tatę Natalia pożegnała w 2010 roku. Jarosław Kukulski zmarł po zmaganiach z tętniakiem aorty brzusznej. Gdyby żył, 25 maja skończyłby 78 lat. Z tej okazji na Instagramie Natalii Kukulskiej pojawiło się wspominkowe zdjęcie oraz krótki, ale bardzo ciepły wpis.

Zobacz też: Markowska, Kukulska, Sójka i Tomson dla Ukrainy. Nagrali nową wersję znanego hitu

Natalia Kukulska wspomina zmarłego ojca. Jarosław Kukulski skończyłby 78 lat [FOTO]

"Urodziny Taty. Miałby 78 lat. Dziś świętujemy na odległość? Skądże! Jesteśmy nadal blisko po swojemu… na zawsze!" - napisała Natalia Kukulska. Pod zdjęciem nie zabrakło wielu ciepłych wspomnień o kompozytorze. "Piękne zdjęcie. Pan Jarosław był jednym z najwybitniejszych kompozytorów. Jego piosenki nigdy nie zostaną zapomniane", "cudowne zdjęcie, cudowni ludzie", "jaka malutka, a tatuś jeszcze młodziutki. Świetne zdjęcie, pamiątki oglądamy z sentymentem" - zachwycali się fani.
Jakiś czas temu Natalia Kukulska mówiła w rozmowie z magazynem "Viva!" jaki był jej tato.
"Mój tata miał odruch nagrywania na kasetach domowego życia, gdy byłam mała i zaczynałam śmiesznie mówić. Są tam prywatne rozmowy i mogę sobie wyobrazić, jak wyglądała ta nasza codzienność. Są zarejestrowane momenty, gdy tworzyli piosenki, gdy mama mówiła: „Tutaj tak, a tutaj nie tak”. Albo rozmowy ze mną. Albo jak mama mi coś śpiewa. Albo jak przekomarza się” - wspominała Natalia w wywiadzie dla "Vivy!".Prywatnie Natalia Kukulska jest mamą trójki pociech: syna Jana oraz córek Laury i Ani. Ojcem dzieci Natalii jest oczywiście jej mąż - Michał Dąbrówka.

283825150_559527979229815_4544752953117426290_n
fot. Instagram.com/ Natalia Kukulska
Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official
loader