Zamknij

Natalia Kukulska wbija szpilę Ilonie Łepkowskiej. "Śpiewam u niej w filmie. Może da się wyciąć?"

05.01.2022 11:41

Natalia Kukulska odpowiedziała Ilonie Łepkowskiej, która w krytycznych słowach wypowiedziała się na temat celebrytów przebywających na Zanzibarze. Natalia Kukulska, która ostatni czas spędziła właśnie tam, na wakacyjnej kolebce Polaków, odpowiedziała scenarzystce, wbijając jej delikatnie szpilę.

Natalia Kukulska
fot. Instagram.com/ Natalia Kukulska

Natalia Kukulska postanowiła odnieść się do krytycznych uwag Ilony Łepkowskiej, która potępiła Natalię Kukulską za granie koncertu u "Wojtka na Zanzibarze'. Chodzi o Wojciecha Żabińskiego, który - jak informowała Gazeta.pl - jakiś czas temu został skazany za oszustwo. Sama Kukulska musiała zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami fanów po tym, gdy gościła w jego kompleksie hotelowym.

Zobacz też: Natalia Kukulska wspomina zmarłego tatę. "Tatulek-przystojniak" [FOTO]

Natalia Kukulska wbija szpilę Ilonie Łepkowskiej. "Śpiewam u niej w filmie. Może da się wyciąć?"

Po aferze wokół Żabińskiego, Kukulska pisała:

"Nie będę kasowała trolskich komentarzy. Uważam, że sami idealnie się definiują swoim jadem. Grałam tu koncert sylwestrowy. Było wspaniale. "Przepraszam", że nie uciekam na tratwie z rodziną z hotelu, biczując się za czyjeś grzechy. Musicie to wytrzymać. Wiem, że frustracje umiecie wyładowywać - strażnicy moralności! - podkreśliła Natalia.

Sama Ilona Łepkowska nie szczędziła krytycznych słów, zarówno celebrytom, którzy jeżdżą w gościnę do "Wojtka na Zanzibarze", jak i Kukulskiej.

"Wreszcie się doczekaliśmy! Mamy swoją kolonię w Afryce! To Zanzibar, czyli polska enklawa w tropikach zarządzana przez aferzystę z wyrokiem i zamieszkała przez naszych kochanych celebrytów. A koncert sylwestrowy Natalii Kukulskiej to bez wątpienia konkurencja dla Sylwestra Marzeń TVP! No bo w końcu, jak się można gdzieś przelecieć w ciepłe miejsce za kilka fotek i wpisów na Insta, to kto odmówi? Prawda? Po co płacić, jak się dostaje za darmo? OMG, jaka to żenada" - pisała scenarzystka.

Natalia nie zostawiła wpisu Łepkowskiej bez odpowiedzi.

"Wszystkich, którzy martwią się moim pobytem na Zanzibarze - uspokajam… powoli wracam! A panią Łepkowską, która najbardziej to przeżywa informuję, że zrobiła zbyt mały „risercz” i śpiewam u niej w filmie. Może da się wyciąć?" - skomentowała ironicznie Kukulska. Myślicie, że będzie dalszy ciąg tej afery?

loader