Zamknij

Natalia Kukulska w żałobie. Piosenkarka pożegnała dwie osoby [FOTO]

12.02.2021 10:25

Natalia Kukulska opublikowała w mediach społecznościowych bardzo smutne informacje. Artystka pożegnała dwie bardzo ważne dla niej osoby. Jedna z nich miała szczególny wpływ na artystyczne dokonania piosenkarki.

Natalia Kukulska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, córka niekwestionowanej ikony krajowej muzyki, Anny Jantar. Karierę rozpoczęła jako mała dziewczynka, śpiewając piosenki dla dzieci, między innymi niezapomniany hit "Puszek Okruszek". Jej pierwszy "dorosły" album "Światło" okazał się bestsellerem, a Natalia błyskawicznie trafiła do grona najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek. Takie przeboje jak "Piosenka światłoczuła" czy "Dłoń" do dziś nucą kolejne pokolenia fanów. Ostatni album artystki nagrany z Markiem Napiórkowskim, "Szukaj w snach", pojawił się na rynku w 2018 roku.

Prywatnie Natalia także nie może narzekać na brak szczęścia. Od ponad 20 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z perkusistą Michałem Dąbrówką, mają troje ukochanych dzieci, syna Jana oraz córki Annę i Laurę. Kukulska zachwyca fanów wrażliwością, bardzo często angażując się w rozmaite akcje charytatywne. Niestety, życie nie jest jedynie pasmem radości, czasem pojawiają się także bardzo smutne wydarzenia. Wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała dwie bardzo ważne w jej życiu osoby.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Kukulska świętuje 20. rocznicę małżeństwa. Opublikowała poruszający wpis

Natalia Kukulska w żałobie. Pożegnała dwie ważne osoby

W czwartek 11 stycznia na profilu Natalii Kukulskiej na Instagramie pojawił się smutny wpis. Artystka pożegnała Antoniego Kopffa, kompozytora współpracującego między innymi z Anną Jantar.

- Żegnaj Antoni, mam w sercu same ciepłe wspomnienia. „Słowa niepotrzebne, im też smutno pewnie" - to fragment tekstu, do Twojej przepięknej kompozycji „Ktoś miedzy nami”. Zostawiłeś ich po sobie wiele, bo miałeś wielki talent do pisania wspaniałych utworów. Taki talent w połączeniu z pracowitością, fachowością i Twoja skromność, autoironia, humor – pozostawiają obraz człowieka niezwykle wartościowego. Myślę, że po tamtej stronie Twoi przyjaciele „zacierają ręce” na bliskie i ponowne spotkanie. Szczere kondolencje dla rodziny. Ps. Kto nie zna twórczości Antoniego Kopffa – polecam piękną podróż muzyczną. Tośku, no wiesz? - czytamy.

Artystka tego samego dnia pożegnała także światowej sławy artystę, który był dla niej dużą inspiracją. Chick Corea zmarł w wieku 79 lat.

- O nieeeee. Wielki Chick Corea. Wraz z tłumem – dziękuję, że nam się zdarzyłeś Mistrzu. RIP - napisała Kukulska.

loader