Zamknij

Natalia Kukulska uczciła pamięć zmarłej mamy. Pokazała piękne zdjęcie z Anną Jantar [FOTO]

15.03.2021 16:32

Natalia Kukulska uczciła pamięć swojej mamy Anny Jantar pięknym archiwalnym zdjęciem. 14 marca miała miejsce 41. rocznica śmierci artystki. Z tej okazji Kukulska opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych.

Natalia Kukulska
fot. Viphoto/ East News

Natalia Kukulska każdego roku wspomina swoją mamę w mediach społecznościowych. 14 marca minęła 41. już rocznica śmierci Anny Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej. Artystka zostawiła męża - Jarosława Kukulskiego i 4-letnią wówczas Natalię.

Natalia Kukulska w żałobie. Piosenkarka pożegnała dwie osoby [FOTO]

Natalia Kukulska uczciła pamięć zmarłej mamy. Pokazała piękne zdjęcie z Anną Jantar [FOTO]

Gwiazda wychowała się bez mamy, lecz wciąż ma ją w sercu. Również i tym razem, w rocznicę śmierci, oprócz pięknego, archiwalnego zdjęcia z dzieciństwa nie zabrakło poruszających słów.

"To już "41 14 marców" bez niej. Ta odwrotność cyfr, ta ironia losu, gdy jesteś na szczycie zawodowym i wszystko się zatrzymuje z hukiem... gdy już lądujesz, widzisz swój cel, ale jest on brutalnie skreślony na zawsze. Tyle planów, tyle oczekiwań, tyle niepewności w sobie i tak wiele radości na ukojenie tęsknoty po 3 miesiącach nieobecności. Staram się nie wracać do tego często. Nie wyobrażać, bo nie sposób przerobić tego sobie. Tak miało być? Może…"  - napisała Natalia i dodała:

"Wierzę, że w ogólnym życia rozrachunku wszystko się układa w całość, ale żal, ból, tęsknota będą już zawsze cichymi kompanami. Dziękuję za pamięć. Te szczere, piękne gesty, których dajecie cały czas tak wiele. Siła oddziaływania tego, co zostawiła po sobie moja mama, jest cały czas ogromna. Kolejne pokolenia sięgają do jej twórczości, co jest dowodem na to, że nie jej tragiczna historia, tylko głos, przekaz i repertuar stanowią o tej sile. I niech to trwa. Niech Anna Jantar trwa"  - podsumowała artystka. Pod postem Natalii pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

Anna Jantar była jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd lat 70. Do jej największych hitów należą m.in: "Tyle słońca w całym mieście", "Nic nie może wiecznie trwać", "Staruszek świat" oraz "Najtrudniejszy pierwszy krok". Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku około godziny 11:15 w pobliżu Lotniska Okęcie w katastrofie samolotu lecącego z Nowego Jorku do Warszawy, przy podejściu do lądowania.

loader