Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska świętuje urodziny córeczki. Gwiazda pokazała rodzinne zdjęcie

Sylwia Wamej
2 min. czytania
07.01.2020 17:30

Natalia Kukulska opublikowała na swoim profilu urocze rodzinne zdjęcie z najmłodszą córką Laurą. Pełne czułości zdjęcie Natalia zamieściła w związku z 3. urodzinami pociechy.

Natalia Kukulska
fot. Tricolors/ East News

Natalia Kukulska świętuje urodziny córeczki. Opublikowała rodzinną fotografią

Natalia Kukulska rzadko publikuje zdjęcia swoich dzieci. Artystka tym razem zrobiła wyjątek i pokazała rodzinną fotografię w towarzystwie swojego męża - Michała Dąbrówki i najmłodszej córeczki - laury. Jak napisała sama Natalia, fotografia pochodzi z 2017 roku, jednak idealnie oddaje to, co w tej chwili czuje.

Córeczka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki skończyła właśnie trzy lata. Laura urodziła się 5 stycznia 2017 roku.

Fani zachwyceni rodzinnym zdjęciem Natalii Kukulskiej

Pod rodzinną fotografią pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy fanów i życzeń dla małej Laury. Gwiazda w jednym z wywiadów opowiadała, że gdy urodziła się jej córeczka, miała bardzo intensywny czas w swoim życiu. Jednak udało się jej wszystko połączyć.

"Nikt by nie uwierzył, co ja robię z Laurką przy boku. Po prostu wszystko (śmiech). Sto razy więcej, niż można sobie wyobrazić. Może nie powinnam tak się wychwalać, ale uważam, że jestem bohaterką, że daję radę to wszystko łączyć. Ostatnia się kładę, pierwsza wstaję. Jest tak, jak w piosence »Kobieta« z nowej płyty: »Szyja jak pal jest wbita na dno, a sięga do gwiazd, panoramiczny wzrok«. Nie ma płaszczyzny życia, którą bym nie była zajęta. Muszę ogarnąć wszystko, bo nikt za mnie tego nie robi. Zakupy, gotowanie, posprzątanie, szkoły, kontakt z każdym na innym etapie, tutaj takie lekcje, tu takie, tu zdobycie książek, tu zaplanowanie wakacji… Ogólne centrum zarządzania. W tym samym czasie pieluchy, karmienie, pisanie tekstów, próby, koncerty. Czyli trochę: Halo, tu Ziemia do Natalii. Jest to hardcorowa jazda, ale czuję, że żyję!" - mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z "Vivą!".

 

RadioZet.pl/SW