Zamknij

Natalia Kukulska świętuje 20. rocznicę małżeństwa. Opublikowała poruszający wpis

Sylwia Wamej
13.02.2020 13:07

Natalia Kukulska świętuje 20. rocznicę małżeństwa z Michałem Dąbrówką. Z tej okazji piosenkarka opublikowała romantyczne zdjęcie i poruszający wpis. Jak podsumowała 20. lat związku?

Natalia Kukulska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Natalia Kukulska świętuje 20-lecie związku z Michałem Dąbrówką. Opublikowała romantyczne zdjęcie

Natalia Kukulska świętuje 20-lecie małżeństwa z muzykiem - Michałem Dąbrówką. Z tej okazji artystka opublikowała romantyczne zdjęcie i poruszający wpis, w którym podsumowała 20 lat związku.

"Mamy 20 lat! Nie będę się rozwodzić... o nas, ani rozczulać nad nami, ale dumna jestem, że nam się udaje iść razem już 20 lat. Czasami to takie proste. Czasami trzeba popracować." - zaczyna swój wpis Natalia Kukulska. Gwiazda dodała też, że najważniejszymi owocami ich związku jest trójka pociech.

"Najważniejsze są owoce tego, co między nami - trzy boskie istoty oraz dźwięki i słowa, które udaje nam się wspólnie splatać. Niech tylko będzie zdrowie i proza życia nie podcina nam skrzydeł - to damy radę! Kto, jak nie my?
Ps. Przypomniał mi się utwór pt. „Coś więcej”, który stworzyliśmy 10 lat temu na album „Comix”. Włożyłam fragment tej piosenki jako tło dla tego landszaftowego zdjęcia. No bo kiedy, jak nie teraz? My Walentynki zawsze świętujemy pierwsi" - napisała gwiazda.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka: Ile mają dzieci?

W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów od fanów, m.in. od Alicji Janosz i Kayah. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są rodzicami trójki dzieci: 19-letniego Jana, 14-letniej Ani oraz 3-letniej Laury.

 

RadioZEt.pl/SW