Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie. "Jaka podobna do mamy"

2 min. czytania
16.07.2020 13:17
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska jest jedną z bardzo cenionych polskich artystek. Przez lata swojej scenicznej działalności gwiazda nie uniknęła porównań do swojej mamy - Anny Jantar. Teraz Kukulska pokazała w sieci nowe zdjęcie, na którym podobieństwo do słynnej piosenkarki jest uderzające.

Natalia Kukulska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Natalia Kukulska przygotowuje się do wydania kolejnej płyty, ale przez cały czas nie zapomina o swoich fanach i co jakiś czas podrzuca im w sieci swoje nowe zdjęcia. Teraz zaprezentowała ujęcie, na które patrzymy i przez chwilę zastanawiamy się czy to Natalia, a może czy to jednak jej słynna mama - Anna Jantar.

Natalia Kukulska na zdjęciu niczym Anna Jantar

Zdjęcie zostało opatrzone krótkim tekstem, pochodzącym z piosenki Natalii "Czułe struny", z zapowiadanego albumu o tym samym tytule.

"Podniebny zaprzęg unosi nas na skrzydłach snów..."

Fani jak zwykle nie szczędzą Natalii komplementów. "Pani Natalio, cenię Panią za talent, skromność i klasę, jakże dzisiaj mało takich artystów".

Jedna z komentujących zauważyła, że na zdjęciu piosenkarka jest bardzo podobna do mamy. Rzeczywiście - fotka wygląda jak stylizowana na retro, a Natalia prezentuje się na niej bardzo naturalnie. I te urocze piegi! "Jaka podobna do mamy" - pisze fanka.

Anna Jantar, a dokładnie Anna Maria Kukulska, przez kilkanaście lat pracy artystycznej wydała pięć solowych płyt, ale współpracowała też z kilkoma grupami muzycznymi. Zdobyła liczne nagrody w Polsce i zagranicą, a jej głosem zachwycały się tłumy fanów. Zginęła w katastrofie samolotu pod Warszawą 14 marca 1980 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS