Zamknij

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z 3-letnią córeczką Laurą. Ale wyrosła [FOTO]

05.10.2020 14:14

Natalia Kukulska jest mamą trójki pociech. Najmłodsza, Laura, skończyła trzy latka. Artystka pokazała urocze zdjęcie ze spaceru z najmłodszą latoroślą. Laura to już duża dziewczynka.

Natalia Kukulska
fot. Tricolors/ East News

Natalia Kukulska rzadko publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z dziećmi. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z niedzielnego spaceru z najmłodszą córeczką - Laurą. 3-latka rośnie jak na drożdżach i trzeba przyznać, że jest bardzo urocza.

Natalia Kukulska w związku z wydaną w sierpniu płytą "Czułe struny", jest niezwykle zapracowana, jednak gwiazda zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu.

"Niedziela... zwykle się nie dzielę... zdjęciami ze spacerów. Ale jest jeszcze życie poza „Chopinem” - napisała gwiazda, nawiązując do tematyki jej ostatniej płyty.

Pod zdjęciem mamy i córki posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy. "Piękne zdjęcie i piękne wy", "jak cukierek", "piękne chwile złapane w obiektywie","cudne dziewczyny" - zachwycali się fani.

Zobacz teżNatalia Kukulska z dziećmi i mężem na ściance. Jej córka to już nastolatka [FOTO]

Natalia Kukulska pokazała wspólne zdjęcie z 3-letnią córeczką Laurą: "Piękne wy"

Natalia Kukulska w sierpniu tego roku wydała płytę "Czułe struny", na której w towarzystwie znanych muzyków wykonuje utwory Chopina w nowych aranżacjach.

"Muzyka Chopina od zawsze robi wielkie wrażenie. Jest niezwykle kunsztowna i tak uniwersalna, że od tylu lat kocha ją cały świat - mówiła Kukulska jakiś czas temu w Programie 1 Polskiego Radia.

Prywatnie Natalia Kukulska jest żoną perkusisty i kompozytora - Michała Dąbrówki. Para doczekała się trójki dzieci: syna Jana oraz córek: Ani i Laury.

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl