Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska pokazała zdjęcia nastoletniej córki. Są nie do odróżnienia? [FOTO]

2 min. czytania
04.05.2021 21:28
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska pokazała wspólne zdjęcia z ukochaną córką. Anna skończyła 16 lat i zdaniem internautów jest niezwykle podobna do mamy oraz babci, tragicznie zmarłej Anny Jantar. Ciężko nie dopatrzeć się podobieństwa, a Ania wyrosła na piękną nastolatkę.

Natalia Kukulska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Natalia Kukulska to utalentowana i bardzo popularna polska wokalistka, która przez lata kariery stworzyła niezapomniane, śpiewane przez kolejne pokolenia fanów hity. Karierę rozpoczęła jako mała dziewczynka, podbijając serca innych dzieci piosenkami takimi jak "Puszek Okruszek" czy "Co powie tata". Jako dorosła artystka zadebiutowała doskonale przyjętym albumem "Światło", ostatnia jej płyta nagrana z Markiem Napiórkowskim ukazała się w 2018 roku. Natalia ma na koncie takie przeboje jak "Piosenka światłoczuła", "Im więcej ciebie, tym mniej" i wiele innych, odebrała sześć złotych płyt oraz dwie platynowe.

Wokalny talent Kukulskiej to z pewnością lata ciężkiej pracy, nie sposób jednak zapomnieć, że wokalistka śpiewanie miała we krwi. Nic w tym dziwnego, jest córką jednej z największych artystek polskiej estrady, legendarnej Anny Jantar. Niestety kariera jednej z ikon krajowej muzyki została brutalnie przerwana. Jantar zginęła w katastrofie samolotu 14 marca 1980 roku. Sama Natalia jest szczęśliwą żoną perkusisty Michała Dąbrówki i mamą trójki dzieci: syna Jana oraz córek Anny i Laury. Ania 4 maja obchodziła 16. urodziny. Z tej okazji na co dzień chroniąca życie prywatne Kukulska opublikowała wspólne zdjęcia z jubilatką. Internautów zaskoczyło podobieństwo mamy i córki.

Redakcja poleca

Natalia Kukulska na zdjęciach z córką. Są niemal identyczne?

Na profilu Natalii Kukulskiej na Instagramie pojawił się nowy post, zawierający zdjęcia wokalistki i jej 16-letniej córki. Wykonane zostały podczas urodzinowej podróży mamy i córki.

- Hasło „sweet sixteen” zdecydowanie nie definiuje mojej córki Ani. Choć bywa i słodka i dziś stała się szesnastoletnia. Mówi o sobie, że ma starą duszę. Słuchając jej refleksji, obserwując jej duchowy rozwój i pracę w pogłębieniu swojej świadomości – zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać, choć umiem i byłoby za co. Pewne rzeczy widać też gołym okiem. Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym, ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam. Urodzinowo wiwatuję do świata! - napisała szczęśliwa artystka.

Internautom nie umknęło niezwykłe podobieństwo Anny nie tylko do mamy, ale także babci. Widać ją szczególnie wyraźnie na zdjęciu, gdzie pozuje sama 16-latka.

- Nati, to Twoja kopia, piękne, wrażliwe i kreatywne jesteście obie.

- Cała mama i babcia, piękne te dziewczyny w Waszej Rodzinie.

- Jaka podobna do mamy, nie mogę się na patrzeć - zachwycali się fani w komentarzach.

Ani życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.