Zamknij

Natalia Kukulska pokazała rodzinne zdjęcie z wakacji na Zanzibarze. "Świat nadal jest piękny"

15.12.2020 19:14

Natalia Kukulska wybrała się razem ze swoją rodziną na Zanzibar. Gwiazda pokazała piękne zdjęcie z rajskich wakacji. "Świat nadal jest piękny, doświadczam" - zachwyca się artystka.

Natalia Kukulska
fot. Tricolors/ East News

Natalia Kukulska tuż przed świętami Bożego Narodzenia postanowiła wybrać się z rodziną na Zanzibar. Ostatnio wakacje spędzali tam Nikodem Rozbicki oraz Julia Wieniawa. Odpocząć od szarej, pandemicznej rzeczywistości postanowiła też Natalia Kukulska.

Zobacz też: Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z 3-letnią córeczką Laurą. Ale wyrosła [FOTO]

Natalia Kukulska na wakacjach z rodziną. Gwiazda pokazała piękne zdjęcie z Zanzibaru

Gwiazda dokumentuje na Instagramie pobyt na rajskiej wyspie. Artystka pokazała rodzinne zdjęcie, na którym w zachodzącym słońcu pozuje razem z trójką swoich dzieci: córkami Ani i Laurką oraz synem Jasiem.

"Matka Natalia od aniołów. Świat nadal jest piękny... doświadczam" - napisała gwiazda. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo ciepłych słów od fanów Kukulskiej oraz koleżanek z show-biznesu. m.in. Soni Bohosiewicz. "Ależ wam cudnie. Relacjonuj wszystko" - napisała podekscytowana.

Mimo że pandemia koronawirusa wciąż jest obecna, wiele osób, w tym gwiazd nie rezygnuje z zagranicznych podróży. Natalia Siwiec wybrała się niedawno do Meksyku, Olga Frycz poleciała z siostrami Bohosiewicz na Teneryfę, z kolei Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki podobnie jak Natalia Kukulska wybrali piękny i słoneczny Zanzibar.

loader

RadioZet.pl