Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska pokazała córeczkę. Laura ma już cztery lata [FOTO]

2 min. czytania
02.07.2021 12:29
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska jest spełnioną artystką i mamą trójki dzieci. Gwiazda cztery lata temu urodziła córeczkę, Laurę. Piosenkarka co jakiś czas pokazuje dziewczynkę w swoich mediach społecznościowych. Teraz fani mogą zobaczyć, jak już wyrosła.

Natalia Kukulska
fot. Mateusz Grochocki/ East News

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka doczekali się trójki dzieci. Para ma dorosłego syna Jana, nastoletnią córkę Anię i najmłodszą czteroletnią Laurę, która jest oczkiem w głowie całej rodziny. Kukulska co jakiś czas pokazuje dziewczynkę w mediach społecznościowych. Robi to w taki sposób, aby nie było widać twarzy dziecka.

Zobacz też:  Natalia Kukulska z dziećmi i mężem na ściance. Jej córka to już nastolatka [FOTO]

Natalia Kukulska pokazała córeczkę. Laura ma już cztery lata [FOTO]

Kukulska razem z mężem i najmłodszą latoroślą wypoczywają w Hiszpanii. Gwiazda pokazała piękne zdjęcia, na których znalazła się też jej córeczka, pieszczotliwie nazywana Laurką. Dziewczynka bardzo już wyrosła, a piękne, kręcone włosy odziedziczyła po słynnej mamie.

Natalia Kukulska kilka lat temu udzieliła wywiadu dla "Vivy!", w którym opowiedziała o dojrzałym macierzyństwie.

Nie obrażam się za słowo »dojrzała«. Nawet bym chciała, żeby ktoś tak mnie nazwał. Bo ja siebie w ogóle tak nie postrzegam i myślę, że nawet moje dzieci nie do końca mnie postrzegają jako osobę dojrzałą. Myślą: Co ta matka wyprawia? Natomiast to macierzyństwo chyba tylko różni się tym, że bardziej doceniam każdy etap w relacji z dzieckiem. Chciałabym spędzać z Laurką każdą sekundę, bo wiem, jak to się wszystko szybko zmienia. Zahibernować ten czas. W ogóle mi się nie spieszy, żeby rosła i się zmieniała. Teraz jest fajny moment, bo wszyscy są jeszcze w domu. Jasiek ma 17 lat, Ania – 12, Laura – 10 miesięcy. Chciałabym, żeby to trwało jak najdłużej" - mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z magazynem "Viva!".