Zamknij

Natalia Kukulska pochwaliła się 15-letnią córką: "Moje 15-letnie szczęście" [FOTO]

Sylwia Wamej
04.05.2020 16:52

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci syna i dwóch córek - Laury i Ani. Najstarsza latorośl Natalii Kukulskiej - Ania skończyła właśnie 15 lat. Z tej okazji artystka pokazała zdjęcia córki. Trzeba przyznać, że Ania jest wyjątkowo podobna do słynnej mamy.

Natalia Kukulska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Natalia Kukulska pochwaliła się 15-letnią córką Anią

Natalia Kukulska pokazała na swoim Instagramie zdjęcia córki Ani, która skończyła właśnie 15 lat. Gwiazda w najnowszym wpisie złożyła swojej córce wyjątkowe życzenia urodzinowe.

"Urodzinowa, urodziwa, urokliwa... moje 15-letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie... KochAniu byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia! " - napisała Natalia Kukulska. Trzeba przyznać, że nastolatka jest wyjątkowo podobna do słynnej mamy. Zauważyli to również fani, w tym Katarzyna Zielińska, która złożyła życzenia córce Natalii Kukulskiej.

"Jezu jakie podobne jestescie!!!!!!!!!! Piękne sto lat!!!!!! Samych wspaniałych chwil!!", "jak dwie krople wody"," o mamo, klon. Piękne jesteście" - zachwycali się fani Natalii Kukulskiej.

Natalia Kukulska: Ile dzieci ma gwiazda?

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci: 15-letniej Ani, 19-letniego Jana i 3-letniej Laury. Ojcem dzieci jest oczywiście mąż Natalii Kukulskiej - Michał Dąbrówka. Para w lutym 2020 roku świętowała 20. rocznicę ślubu.

 

RadioZet.pl/SW