Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska opłakuje Olivię Newton-John. Przywołała rodzinną historię

2 min. czytania
09.08.2022 16:11

Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie wpis poświęcony Olivii Newton-John, która odeszła 8 sierpnia. Artystka napisała wspomnienie o zmarłej gwieździe "Grease", zdradzając też rodzinne wspomnienie związane z jej mamą - Anną Jantar.

Natalia Kukulska i Olivia Newton-John
fot. East News

Natalia Kukulska była wielką fanką Olivii Newton-John. Australijko-brytyjska gwiazda była wielką inspiracją dla Natalii. Nic więc dziwnego, że na Instagramie Kukulskiej pojawiło się wspomnienie związane z Olivią Newton-John. Przypomnijmy, że 73-letnia gwiazda zmagała się przez długi czas z chorobą,  nowotworem piersi. Odeszła 8 sierpnia.

Piosenkarka pozostawiła w smutku rzesze fanów, m.in. Natalię Kukulską. Polska gwiazda jako dziecko mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie chłonęła twórczość wielu artystów, m.in. Olivii Newton-John. Jak się okazuje, Natalia znała jej piosenki już w wieku sześciu lat. Jak przyznała Kukulska w instagramowym wpisie, Olivia była jej pierwszą idolką.

"Odeszła wspaniała Olivia Newton- John. Wielki smutek i od razu wiele refleksji i wspomnień. Moja pierwsza w życiu idolka. Znałam na pamięć jej piosenki już jako 6 - latka. Oczywiście fascynacja zaczęła się od musicalu Grease. Ale gdy jako dziecko mieszkałam w Stanach Zjednoczonych, to właśnie tak jak na tej okładce płyty, chciały wyglądać wszystkie Amerykanki. Krótkie włosy, opaska frote, bycie fitness i nowy styl życia. Była odzwierciedleniem kobiecej siły, przemiany a zarazem wielkiej delikatności. Jej „Physical” podbijał wszystkie listy przebojów" - wspomina twórczość Olivii Natalia.

Zobacz też:  Kukulska tłumaczy się ze znajomości z Wojtkiem z Zanzibaru. "Nie znam człowieka"

Natalia Kukulska opłakuje Olivię Newton-John. Przywołała rodzinną historię

Kukulska nie przestaje zachwycać się pięknym głosem Olivii Newton-John.

 "Przepiękny głos – tak bardzo charakterystyczny, ale bezpretensjonalny - naturalny do tego uroda - piękna w swojej dyskretności i poczucie humoru. Talent do dobierania sobie repertuaru…" - pisze Natalia.

Jak się okazuje, miłość do muzyki Olivii przekazała Natalii jej mama - Anna Jantar. Kukulska przywołała też muzyczne wspomnienie Anny Jantar

"Miłość do niej chyba przekazała mi mama. Z opowieści wiem, że była nią zachwycona. Może nie wszyscy wiedzą, że wraz ze Staszkiem Soyką nagrała słynny utwór - „Your the one that I want”… Olivia… Miałam nagrany jej koncert na VHS i znałam go na pamięć. Każdy ruch każdy zaśpiew. To był dla mnie wzór. Rozpaliła we mnie chęć śpiewania, marzyłam o takich koncertach, muzykach, strojach… Dziękuję. RIP.  „Hopelessly devoted to you” - czytamy na Instagramie Kukulskiej.

Kurt Cobain
8 Zobacz galerię
fot. East News