Zamknij

Natalia Kukulska obcięła włosy. Udana metamorfoza?

Redakcja
26.06.2017 10:33

Metamorfozy gwiazd zawsze przyciągają uwagę mediów oraz oczywiście fanów. Kilka tygodni temu prawdziwy szok wywołała Monika Brodka. Teraz na zmianę fryzury zdecydowała się Natalia Kukulska. Spokojnie - nie wybrała aż tak radykalnego cięcia. Jak Wam się podoba ta zmiana?

Natalia kukulska ścięła włosy
fot. ons.pl

Natalia Kukulska od dawna nosiła długie włosy. Widać jednak, że fryzura jej się znudziła, bo zdecydowała się na cięcie. Choć metamorfoza tej piosenkarki nie jest aż tak drastyczna, jak było np. z Moniką Brodką, to jednak niektórych może zaskoczyć. Artystka zamieniła długie, falujące się włosy, na znacznie krótszą, mocno pocieniowaną, niesforną czuprynę.

W tej fryzurze, przypominającej cięcia z lat 80-tych, Natalia Kukulska wygląda bardzo podobnie do jej mamy. Zauważyli to też fani, którzy komentują, że wygląda jak Anna Jantar. Innym przypomina też Ramonę Rey. Jak zwykle są też głosy fanów zawiedzionych, że Natalia pozbyła się swoich długich kosmyków. "Dobrze, że odrosną" - pisze jedna z internautek. Jednak przeważają opinie pozytywne. A Wam jak podoba się metamorfoza Natalii? Udana?

 

RadioZET.pl/SA