Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha odpoczywają razem na Mazurach. Pokazały wspólne zdjęcie

2 min. czytania
16.06.2020 10:13
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha przyjaźnią się ze sobą? Obie gwiazdy wyjechały razem na weekend, gdzie świetnie się bawiły. Zdjęciami ze wspólnego wypoczynku pochwaliły się w mediach społecznościowych.

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha odpoczywają razem na Mazurach. Pokazały wspólne zdjęcie
fot. Tricolors/ East News

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha pokazały wspólne zdjęcia z weekendu na Mazurach

Natalia Kukulska i  Małgorzata Socha wybrały się na razem na weekendowy odpoczynek na Mazurach. Wspólne zdjęcia obu gwiazd mogą niektórych zaskoczyć, bo mało kto chyba wiedział, że Natalia i Małgorzata przyjaźnią się ze sobą. Jak się okazuje, przyjaźń w show-binzesie jest możliwa, co udowadniają obie gwiazdy. Na profilach społecznościowych Małgosi Sochy i Natalii Kukulskiej pojawiły się radosne zdjęcia z mazurskiego wypadu.

"No i po weekendzie. Mazurski relaks chwilowo tylko we wspomnieniach... Wspaniałych zresztą... Bliskie spotkania, przyjaciele, rodzina, widoki, ognisko, wspólne gotowanie polowe, kalambury... I bohaterskie kąpiele, bo temperatura wody nie rozpieszczała, ale jaka satysfakcja! Mazury znów mnie zaczarowały. PS. W nawiązaniu do „Żony bębniarza” - Małgosia Socha nie tylko wygląda pięknie w mojej piwnicy i pełnym rynsztunku" - napisała Natalia Kukulska.

Również na profilu Małgorzaty Sochy pojawiły się wspólne zdjęcia z weekendowego odpoczynku.

Piękne, naturalne zdjęcia spodobały się fanom obu gwiazd. "Ale fajnie, że się panie razem trzymają. To rzadkość w show-biznesie", "uwielbiam obie. Takie piękne, naturalne", "najfajniejsze babeczki razem" - piszą fani.

Przyjaźń w show-biznesie: Które gwiazdy trzymają ze sobą sztamę

Warto podkreślić, że przyjaźń Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej nie jest jedyną w show-biznesie. Od lat przyjaźnią się ze sobą m.in. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Kasia Nosowska i Agata Kulesza.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl.