Obserwuj w Google News

Natalia Jakuła opowiedziała o samotnym macierzyństwie. Jak sobie radzi była partnerka Iwana?

2 min. czytania
05.07.2022 16:58
Zareaguj Reakcja

Natalia Jakuła i Tomasz Iwan przez wiele lat byli parą. Doczekali się synka, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. W najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post modelka i prezenterka opowiedziała o samotnym macierzyństwie. Jak sobie radzi i na kogo może liczyć?

Natalia Jakuła
fot. Instagram.com/ Natalia Jakuła

Natalia Jakuła i Tomasz Iwan zaczęli być parą w 2010 roku. Uchodzili za udany związek i planowali wspólną przyszłość. I choć w 2017 roku przywitali na świecie synka - Wiktora, ich relacja rozpadła się kilka lat później, a dokładnie w 2019 roku. Wiadomo, że Tomasz Iwan od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku nowej ukochanej - Karoliny Woźniak, byłej partnerki Przemysława Salety.

Zobacz też:  Były kadrowicz dosadnie o sprawie Michniewicza. "Poczuł się zbyt pewnie"

 Natalia Jakuła opowiedziała o samotnym macierzyństwie. Jak sobie radzi była partnerka Iwana?

Tymczasem w rozmowie z Jastrząb Post Natalia Jakuła opowiedziała o samotnym macierzyństwie. Zdradziła, na kogo może liczyć w kwestii opieki nad chłopcem.

"Bardzo mi pomaga mama. Babcia, mama to jest instytucja niezawodna w moim przypadku. Nie dałabym sobie rady bez mojej mamy, która jest na każde zawołanie. Nie potrzebuję dlatego też niani, bo mama jest, kiedy potrzeba. To jest ogromne wsparcie. Mama, siostra, tata kiedy trzeba" - wyznała modelka i prezenterka.

Jakuła zdradziła też, czy może liczyć na wsparcie ojca dziecka - Tomasza Iwana.

"Powiedzmy, że się angażuje. On mówi różne rzeczy, a ja wolę tego nie komentować. Daję sobie radę ze wszystkim. Tata jest obecny w życiu syna i to jest najważniejsze" - wyznała była partnerka sportowca.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska