Zamknij

"Nasz nowy dom" znika z anteny! Będzie nowy program, który poprowadzi aktorka "Na Wspólnej"

19.05.2021 18:26

"Nasz nowy dom" to jeden z najbardziej  lubianych i cenionych przez widzów programów, emitowanych przez telewizję Polsat. Właśnie stacja poinformowała, że program z Katarzyną Dowbor znika z anteny. Zastąpi go nowy format, prowadzony przez gwiazdę "Na Wspólnej" - Annę Guzik.

Katarzyna Dowbor
fot. VIPHOTO/East News

"Nasz nowy dom" w Polsacie oglądać można było od 2013 roku. Od pierwszego sezonu prowadzącą była Katarzyna Dowbor. Format doczekał się tysięcy wiernych fanów, którzy bardzo cenili ideę niesienia pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, jaka przyświecała programowi. Widzowie olbrzymią sympatią darzyli także samą prowadzącą, która niejednokrotnie wspominała losy dawnych bohaterów. Zdaniem części fanów "Nasz nowy dom" to jeden z niewielu formatów, jaki miał prawdziwą misję. Teraz, ku rozczarowaniu wielbicieli, "Nasz nowy dom" znika z anteny.

Zobacz także: Nasz nowy dom: Ekipa wróciła do rodziny, której wcześniej pomogła. Tego widoku się nie spodziewali

"Nasz nowy dom" znika z anteny. Zastąpi go nowy format: "Wolni od długów"

Jak poinformowano w social mediach telewizji Polsat, 19 i 20 maja wyemitowane zostaną dwa ostatnie odcinki programu "Nasz nowy dom". "A od następnego tygodnia "pałeczkę" od Katarzyny Dowbor przejmuje Anna Guzik, która będzie pomagać zadłużonym w naszym nowym programie "Wolni od długów"" - głosi wpis na Instagramie. Na zdjęciu widzimy obie prowadzące, a Katarzyna Dowbor trzyma w rękach kwiaty, wręczone prawdopodobnie na koniec realizacji ostatniego odcinka.

Informacja o zakończeniu programu znalazła się także na Instagramie "Naszego nowego domu". Tam jednak jest mowa o "przedostatnim remoncie w sezonie", co daje fanom nadzieję, że powstaną kolejne. Pojawiają się tez opinie, że Polsat nie mógłby skasować jednej z najchętniej oglądanych propozycji w swojej ramówce. Jak będzie, z pewnością dowiemy się niebawem.

Tymczasem Polsat zaprasza do programu "Wolni od długów". Zapowiedź formatu pojawiła się już w sieci. Co ciekawe, program pod koniec kwietnia zapowiadała na swoim Instagramie prowadząca Anna Guzik.

""Wolni od długów" to prawdziwe historie ludzi, którzy postanowili zawalczyć o wolną od długów przyszłość. Bohaterowie będą mogli liczyć na pomoc naszych wspaniałych ekspertów: Anny Bufnal, Piotra Ikonowicza i Fryderyka Karzełka. Mnie zobaczycie w roli prowadzącej. Bądźcie z nami!" - zachęcała.