Zamknij

„Nasz nowy dom”: z programu odchodzi ważna osoba. Fani nie kryją smutku

Anna Skalik
13.09.2022 09:32

Produkcja "Nasz nowy dom" opublikowała oświadczenie, w którym dziękuje kierownikowi budowy, Arturowi Witkowskiemu, za osiem lat współpracy. Fani są niepocieszeni odejściem członka ekipy programu.

Nasz nowy dom
fot. Facebook/Nasz nowy dom/screen

Smutne wieści dla wszystkich fanów programu „Nasz nowy dom”. Z ekipy odchodzi Artur Witkowski – kierownik budowy, który od ośmiu lat prowadził remonty domów uczestników. Już kilka miesięcy temu widzowie zauważyli, że miał problemy zdrowotne.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: odpadli w 3. odcinku. Widzowie nie chcieli ich już w programie

Artur Witkowski odchodzi z programu „Nasz nowy dom”

W związku z odejściem z programu Adama Witkowskiego, produkcja wydała poruszające oświadczenie pełne podziękowań i miłych słow. W krótkim komunikacie znalazły się także słowa otuchy dla wszystkich fanów uśmiechniętego kierownika. Jak zapewnia produkcja, Witkowski nadal będzie wierny swojej pasji i pozostaje w zawodzie.

Dziękujemy Arturowi za 8 wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru:) Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni – Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje! – uspokajają producenci.

Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy! – dodają.

Widzowie są zasmuceni odejściem Witkowskiego, czego wyraz dali w komentarzach pod postem.

Wiele zdrówka Panie Arturze, bo ono jest najważniejsze.

Dużo zdrowia i wielkie dzięki za Pana wkład w te liczne remonty. Pokazał się Pan nie tylko jako świetny fachowiec, ale ciekawy człowiek o wielkim sercu, poczuciu humoru i wspaniałej energii. Zdrowia i powodzenia życzę.

Szkoda, bardzo szkoda uwielbiałam pana Artura w akcji. Powodzenia i dużo zdrówka dla pana Artura.

Panie Arturze, tyle dobra dał Pan ludziom! Niech się Panu szczęści we wszystkim! Będziemy za Panem tęsknić! – żegnają go internauci.