Zamknij

Nasz nowy dom: Katarzyna Dowbor dodała smutny wpis. Żegna zmarłą bohaterkę programu

05.02.2021 23:04

"Nasz nowy dom" to program, który cieszy się dużą popularnością. Jego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor, która już wielokrotnie udowadniała, że losy bohaterów są dla niej ważne. Właśnie prezenterka podzieliła się smutnym wpisem, w którym informuje o śmierci jednej z bohaterek programu.

Katarzyna Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie, wykonane na planie programu "Nasz nowy dom", w którym razem z ekipą remontują domy rodzin w potrzebie. Losy uczestników nigdy nie są kolorowe. Często bohaterzy walczą z chorobami, które uniemożliwiają im inne funkcjonowanie. Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu, zmagała się z nowotworem i niestety walkę przegrała. Wiadomość o tym zamieściła prowadząca.

Zobacz także: Rodzina, która straciła dom przez podpalacza, może liczyć na Katarzynę Dowbor 

Katarzyna Dowbor żegna bohaterkę programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor już wiele razy udowadniała, że losy bohaterów prowadzonego przez nią programu są dla niej ważne nie tylko podczas realizacji odcinka, ale i potem. Na przykład kiedy spłonął dom, wyremontowany w jednym z odcinków, ekipa z prowadzącą na czele od razu zadeklarowali, że nie pozostawią pogorzelców bez lokum. Tym razem Katarzyna Dowbor przekazała inną wiadomość. W swoim wpisie w sieci informuje o śmierci bohaterki jednego z odcinków.

"Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością... Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu Nasz Nowy Dom, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę" - napisała. I dodała: "Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie".

loader

RadioZET.pl/AS