Obserwuj w Google News

Narzeczona uczestnika „X Factor” zmarła w dzień ślubu. Osiem miesięcy wcześniej zostali rodzicami

2 min. czytania
21.06.2022 21:13
Zareaguj Reakcja

Tom Mann, gwiazdor programu „X Factor”, podzielił się z fanami wyjątkowo przytłaczającymi i smutnymi informacjami. Jak się okazało, w dzień ślubu zmarła jego ukochana narzeczona.

Tom Mann Danielle Hampson
fot. screen Instagram tommanninsta

Tom Mann zyskał sławę po udziale w brytyjskiej edycji programu „X Factor”, gdzie wystąpił z boysbandem Stereo Kicks, zajmując piąte miejsce. Nie narzekał na sukcesy w życiu zawodowym, a w prywatnym również dobrze mu się układało. Niecały rok temu został ojcem, a niedługo miał poślubić Danielle Hampson.

Zobacz także:  Janusz Kępski nie żyje. Stan Borys pożegnał twórcę wielkiego hitu. "Mój ukochany kompozytor"

Tom Mann z „X Factor” poinformował o śmierci narzeczonej

Tom Mann miał poślubić miłość swojego życia oraz matkę swojego syna, Danielle Hampson. Niestety, zamiast romantycznych przysiąg i hucznego wesela, zderzył się z pustką i stratą.

- Moja ukochana Dani — moja najlepsza przyjaciółka, moje wszystko i więcej, miłość mojego życia - odeszła we wczesnych godzinach porannych w niedzielę, 18 czerwca – napisał Tom Mann na Instagramie.

Narzeczeni feralnego dnia mieli wziąć ślub. Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną śmierci Danielle Hapson oraz w jakich okolicznościach zmarła.

- To miał być nasz najszczęśliwszy dzień w życiu, a stał się czymś nieodwracalnie łamiącym serce. Wypłakałem ocean łez. [...] Nie dotarliśmy do ołtarza, nie dano nam powiedzieć przysięgi czy zatańczyć pierwszego tańca. Wiem jednak, że byłaś świadoma tego, że jesteś moim całym światem i najwspanialszym, co mnie spotkało – pisał zrozpaczony muzyk.

Redakcja poleca

Danielle Hampson i Tom Mann niedawno zostali rodzicami. Narzeczona muzyka osierociła zaledwie ośmiomiesięcznego synka, Bowiego.

Jestem całkowicie załamany [...], ale wiem, że muszę użyć wszelkich sił, jakie mogę zebrać, dla naszego małego chłopca. [...]  zrobię wszystko, aby wychować Bowiego tak, jak zawsze chcieliśmy. Obiecuję, że będzie wiedział, jak niesamowita była jego mamusia. Obiecuję, że będziesz taki dumny. Najpiękniejsza osoba wewnątrz i na zewnątrz. Najbardziej niesamowita dusza. Straciliśmy tak wyjątkową osobę [...]. Moja kochana Dani, najjaśniejsze światło w każdym pomieszczeniu, mój świat jest niczym innym jak ciemnością bez ciebie. Będę za tobą wiecznie tęsknić - zakończył wpis Tom Mann.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS