Obserwuj w Google News

Monika Zamachowska zrezygnowała z nazwiska męża. W telewizji przedstawiono ją inaczej

1 min. czytania
19.04.2021 09:00

Monika Zamachowska postanowiła zrezygnować z nazwiska męża. Gwiazda wróciła do nazwiska Richardson. Tak właśnie została przedstawiona w telewizji TVN24.

Monika Zamachowska
fot. Piotr Molecki/ East News

Monika Zamachowska w marcu rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Fotoreporterzy przyłapali aktora, gdy wynosił meble z ich wspólnego domu na Żoliborzu. Choć Zamachowska jakiś czas temu zarzekała się, że nie zmieni nazwiska, stało się inaczej.

Zobacz też:  Monika Zamachowska w odważnym wyznaniu po rozstaniu. "Chciałabym mieć dzidziusia"

 Monika Zamachowska zrezygnowała z nazwiska męża. W telewizji przedstawiono ją inaczej

"Po rozwodzie mam zamiar wrócić do nazwiska Richardson, które jest doskonale pamiętane w kontekście mojego największego zawodowego sukcesu, czyli programu "Europa da się lubić". Nie jestem gwiazdką jednego sezonu. Wolałabym też, żeby nikt nie zarzucał mi tego, co napisał jeden z internautów, że jestem typem, który "bez faceta nie potrafi żyć". Potrafię. Pytanie, czy chcę" - powiedziała dziennikarka w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

W sobotę Monika była gościem w TVN24, gdzie wypowiadała się na temat pogrzebu Księcia Filipa. W programie można było zauważyć, że gwiazda podpisana została jako Monika Richardson. Na Instagramie wciąż jednak widnieje jeszcze jako Monika Zamachowska. Prywatnie Monika Richardson jest mamą dwójki dzieci: syna Tomasza Davida i córki Zofii z drugiego małżeństwa z Jamiem Malcolmem.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET