Obserwuj w Google News

Monika Zamachowska wbija szpilę Zbigniewowi. To dlatego nie chciała mieć z nim dziecka

2 min. czytania
20.04.2021 13:05
Zareaguj Reakcja

Monika Zamachowska przeżywa rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim. Była gwiazda "Pytania na śniadanie" udzieliła wywiadu "Wprost", w którym opowiedziała o przyczynach rozpadu jej związku. Wyznała m.in. dlaczego nie zdecydowała się na dziecko ze Zbyszkiem. 

Monika Zamachowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Monika Zamachowska i Zbigniewem Zamachowski rozstali się po sześciu latach małżeństwa. W marcu aktor wyniósł rzeczy ze wspólnie dzielonego mieszkania. Poproszona o komentarz Zamachowska powiedziała wówczas, że "jest jej bardzo ciężko" i "nie ma już czego ratować". Potem zamieściła serię wymownych wpisów na Instagramie, w których pisała m.in. o tym, że została samotną matką i ma nadzieję stanąć na nogi dzięki agencji Public Relations, którą sama założyła. 

Zbigniew Zamachowski nie chce wypowiadać się w mediach na temat rozstania z Moniką Zamachowską. W sieci krążą plotki, że aktor spotyka się z gwiazdą filmu "Fuga" Gabrielą Muskałą, lecz na razie żadna ze stron nie odniosła się do tych doniesień. Z kolei Monika Zamachowska udzieliła obszernego wywiadu tygodnikowi "Wprost" i bez ogródek wyznała, że jedną z przyczyn małżeńskiego konfliktu była zdrada. 

Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy - ze zdradą męża włącznie - to były kłopoty jak w innych związkach. (...) oczywiście szukam winy w sobie, szukam uzasadnienia, jak mogło do tego dojść, że za chwilę będę potrójną rozwódką. Zmarnowałam nam trochę życia - powiedziała w rozmowie z "Wprost" gwiazda, która zamierza wrócić do nazwiska 'Richardson'. 

Monika Zamachowska załamana po rozstaniu ze Zbyszkiem. Mama ją przed nim ostrzegała

Monika Richardson nie chciała mieć dziecka ze Zbigniewem Zamachowskim 

Porzucona Monika Richardson ma nadzieję, że spotka jeszcze mężczyznę swojego życia.

Takiego, który zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową. Kogoś, kto umie rozmawiać o najtrudniejszych sprawach tak, żeby nie ranić - wymieniła cechy idealnego kandydata.

48-letniej dziennikarce marzy się także powiększenie rodziny. Zamachowska, która obecnie samotnie wychowuje Tomka (20 l.) i Zosię (16 l.) nie ukrywa, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Przy okazji zdradziła, dlaczego nigdy nie zdecydowała się na ciążę ze Zbigniewem Zamachowskim. 

Bardzo chciałabym się jeszcze zakochać. Ba! Tak jak powiedziałam w rozmowie z Magdą Umer dla "Wprost", bardzo chciałabym jeszcze mieć dziecko. Pewnie ten pociąg już odjechał, jestem realistką. W kategoriach cudu trzeba by traktować moje ponowne macierzyństwo - przyznała. 

Po 42. roku życia płodność kobiety spada drastycznie. Ale kto zabroni marzyć? To dla mnie samej trochę dziwne, bo jednocześnie nigdy nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem. (…) Intuicja, instynkt podpowiadały mi, że to nie jest dobry pomysł - wyjaśniła.

60-letni Zbigniew Zamachowski ma czworo dzieci ze związku z Aleksandrą Justą. Aktor porzucił rodzinę i związał się z Moniką Richardson. Wcześniej podobnie zachował się w stosunku do pierwszej żony Anny Komornickiej. Małżeństwo nie wytrzymało ciężkiej próby, jaką była śmierć jedynego syna. 

Zamachowskim zdarzały się nieporozumienia odnośnie dzieci. Jak wyznała Monika, Zbyszek nalegał na ich wyprowadzkę. 

Narastał problem z moimi dziećmi. Zbyszkowi bardzo zależało, żeby się wyprowadziły, żeby ich nie było w domu. Było parę konfliktów o to, że ktoś miał spędzić weekend u koleżanki, kolegi, a to nie wyszło. Pandemia często wpływała na te plany - wyznała w wywiadzie Richardson.