Obserwuj w Google News

Zamachowska odbije się finansowo po rozwodzie? "Nie będzie obciążona alimentami"

2 min. czytania
27.04.2021 17:52
Zareaguj Reakcja

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się. Zdaniem mediów dziennikarka po rozwodzie ma szansę na poprawienie swojej sytuacji finansowej. Mówi się nawet o jej powrocie do willi na warszawskim Wilanowie, która do tej pory była wynajmowana.

Monika Zamachowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Monika Zamachowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, znana z wieloletniej współpracy z Telewizją Polską. Rozchwytywana prezenterka pracowała także jako specjalistka do spraw PR, była redaktor naczelną miesięcznika "Zwierciadło", na swoim koncie ma kilka publikacji książkowych. Jednak w ostatnim czasie media komentują nie jej życie zawodowe, ale prywatne. Zamachowska w marcu 2021 roku potwierdziła, że rozstała się z mężem, popularnym aktorem Zbigniewem Zamachowskim oraz o planowanym rozwodzie. Nie boi się także szczerych wypowiedzi na temat nieudanego związku, w jednym z wywiadów wprost poinformowała o rzekomej zdradzie Zamachowskiego.

Zamachowska nie ukrywa, że planuje po rozwodzie wrócić do nazwiska Richardson, z którym wiele osób kojarzy jej medialny sukces. Dziennikarka nie zaniedbuje także zawodowych obowiązków, pojawiły się informacje o jej nowym projekcie, jakim są warsztaty coachingowe. Od 29 kwietnia dostępny będzie jej wykład dotyczący niezależności finansowej. Jak informuje portal Plotek, sama Monika także planuje poprawę sytuacji finansowej, co do tej pory utrudniały jej alimenty, jakie musiał płacić jej mąż.

Redakcja poleca

Monika Zamachowska zarobi więcej po rozwodzie? Ma planować powrót do willi

Jak twierdzi informator Plotka, osoba z otoczenia rodziny Zbigniewa Zamachowskiego, Monika Zamachowska ma postawić na karierę i poprawę sytuacji finansowej, co pozwoliłoby jej na rezygnację z wynajmu willi na warszawskim Wilanowie.

- Monika postanowiła teraz skupić się na sobie i ruszyć z karierą. Dlatego zainwestowała w nową stronę internetową i wraca do nazwiska, które dało jej rozpoznawalność. Już ma propozycje szkoleń i warsztatów coachingowych i dotyczących wystąpień publicznych. Monika liczy, że dzięki temu poprawi swoją sytuację finansową i za jakiś czas będzie mogła zrezygnować z wynajmu willi w Wilanowie - czytamy.

Zamachowska ma mieć w planach powrót do uwielbianego domu, na co do tej pory nie mogła sobie pozwolić między innymi przez zobowiązania małżonka.

- Monika chciałaby do niej wrócić. Ma sentyment do tego miejsca, które urządziła ze smakiem tak, jak sobie wymarzyła i zaplanowała. Ma nadzieję, że teraz gdy już nie będzie obciążona alimentami Zbyszka, uda jej się wrócić do swojego ukochanego domu z kominkiem - miała zdradzić koleżanka dziennikarki.

Czas pokaże, czy Monika Richardson będzie mogła relaksować się w ukochanej willi.