Zamknij

Monika Richardson przyznała się do zdrady. "Byłam niewierna”

06.10.2022 15:11

Monika Richardson w szczerym wywiadzie udzielonym Monice Jaruzelskiej opowiedziała o konsekwencjach, jakie niesie za sobą zdrada. „Nie jestem święta i byłam niewierna w związku” – wyznała dziennikarka.

Monika Richardson
fot. East News

Monika Richardson przez wiele lat pozostawała w związku małżeńskim ze Zbigniewem Zamachowskim. Ich rozstanie było dużym zaskoczeniem dla fanów, którzy prześcigali się w spekulacjach na temat powodów rozpadu małżeństwa.

Zobacz także: Monika Richardson szczerze o byłym mężu: "Musiał wybaczyć mi więcej, niż ja jemu"

Monika Richardson szczerze o zdradzie. „To nie jest bezkosztowe”

W rozmowie przeprowadzonej podczas jednego z odcinków internetowego formatu „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej”, Richardson z rozbrajającą szczerością opowiadała o swoich grzechach.

- Nie jestem święta i też byłam niewierna w związku. Było to dawno temu i byłam wtedy niedojrzała, ale wiem też, jak to jest być po tej stronie zdradzającej - wyznała Monika Richardson. 

Zwróciła również uwagę, że niewierność w związku niesie za sobą konsekwencje. - To jest zachowanie patologiczne, za które się płaci. To nie jest sytuacja, w której otrzepuję się i mówię sobie, że nieważne, bo to był tylko seks dla sportu. To jest tak, jak z aborcją i innymi bardzo brzemiennymi w skutkach decyzjami, które podejmujemy. Nigdy bym ich nie potępiła, bo jestem ostatnia, która ma prawo rzucić kamień, ale ostrzegam - to nie jest bezkosztowe – podkreśliła.

Monika Richardson obecnie układa sobie życie z Konradem Wojterkowskim, 48-letnim biznesmenem, przedsiębiorcą i producentem filmowym. Dziennikarka nie określiła, który z jej dotychczasowych partnerów padł ofiarą zdrady, ale trzeba przyznać, że tak trudne wyznania wymagają dużej szczerości.

Doceniacie odwagę?

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS