Zamknij

Monika Richardson pochwaliła się sukcesem córki. Zofia zaczyna kurs w prestiżowej szkole aktorskiej

14.07.2021 16:24

Monika Richardson jest jedną z gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Gwiazda lubi też opowiadać o swoich dzieciach. Tym razem dziennikarka pochwaliła się międzynarodowym sukcesem nastoletniej córki Zosi.

Monika Richardson
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Monika Richardson miała ostatnio trudny czas, jednak wygląda na to, że u dziennikarki wszystko powoli się prostuje. Po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim Richardson długo nie była sama. Gwiazda związała się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Monika może też liczyć na wsparcie swoich pociech: syna Tomasza i córki Zofii. Młodsza pociecha gwiazdyprobuje swoich sił w aktorstwie, o czym postanowiła przypomnieć słynna mama.

Zobacz też: Super Express: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski dzielą majątek

 Monika Richardson pochwaliła się sukcesem córki. Zofia zaczyna kurs w prestiżowej szkole aktorskiej

Gwiazda przy okazji publikacji zdjęcia sprzed lat z synem Tomkiem, pochwaliła się osiągnięciem młodszej pociechy.

"Internet mi przypomniał…To Tomuś, słodziaczek, który dzisiaj nosi wąsy i brodę… Tymczasem moja Zośka zaczyna właśnie dwutygodniowy kurs w jednej z najlepszych szkół aktorskich w Londynie. Będzie recytować Szekspira i zastanawiać się kim chce zostać w życiu. Za to ja zastanawiam się, co się stało z czasem?" - napisała refleksyjnie Richardson. 

Z kolei starsze dziecko gwiazdy - 19-letni syn Tomek zastanawia się nad m.in. powrotem do modelingu. Młodzieniec podzielił się niedawno ze swoimi obserwatorami informacją, że w sierpniu czeka go poprawka z egzaminu dojrzałości z matematyki. Na szczęście Tomek jest dobrej myśli i ma nadzieję na to, że poprawkowy egzamin przebiegnie pomyślnie.

loader