Obserwuj w Google News

Monika Richardson pochwaliła się piękną córką. "Śliczna dziewczyna" [FOTO]

2 min. czytania
07.05.2021 16:45
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson jest dumną mamą dwójki dzieci: syna Tomka i córki Zosi. Gwiazda chętnie pokazuje swoje pociechy w mediach społecznościowych. Tym razem fani zachwycili się 16-letnią Zosią.

Monika Richardson
fot. Jan Bielecki/ East News

Monika Richardson chętnie uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje również zdjęć dzieci - córki Zosi i syna Tomka.

Gwiazda jest dumna z nastoletnich już pociech i chętnie pokazuje je na Instagramie. Tym razem zaprezentowała piękne ujęcie z Zosią, na tle panoramy Przemyśla.

Zobacz też:  Monika Zamachowska wbija szpilę Zbigniewowi. To dlatego nie chciała mieć z nim dziecka

Monika Richardson pochwaliła się piękną córką. "Śliczna dziewczyna" [FOTO]

"Dzisiaj byłam z wizytą w Przemyślu, gdzie córka, Zofia, spędzała maturalny tydzień u swojej przyjaciółki. Za każdą moją wizytą tutaj mam wrażenie, że są w tym kraju miejsca, gdzie żyje się spokojniej, piękniej i jakoś tak... z sensem. Pozdrawiam Przemyślan! A nocna panorama miasta z Zośką fajna, prawda?" - zapytała swoich followersów dziennikarka.

Fani skomplementowali zarówno zdjęcie, jak i urodę nastolatki. "Jaka śliczna. Zosia, nie panorama", "piękna dziewczyna", "jaka podobna Zosia do mamy", córunia piękna jak mama" - zachwycali się.

Monika Richardson w ostatnim czasie przechodziła przez ciężki okres. Monika rozstała się ze swoim mężem - Zbigniewem Zamachowskim, z którym była związana od 2014 roku. Dziennikarka w trudnych chwilach z pewnością mogła liczyć na wsparcie swoich bliskich - w tym oczywiście dwójkę swoich pociech. Gwiazda w ostatnim czasie zrezygnowała również z nazwiska Zamachowska i wróciła do Richardson.