Zamknij

Ślub Moniki Mazur i Tomasza Chrapusta. Kolejne zdjęcia z ceremonii [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
29.07.2019 13:24

Monika Mazur, aktorka znana widzom z serialu „Na sygnale” i programu „Dance, dance, dance”, 27 lipca wyszła za mąż za Tomasza Chrapustę. Na ceremonię zaprosiła inne gwiazdy znane z anteny TVP. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia.

Ślub Moniki Mazur i Tomasza Chrapusta. Kolejne zdjęcia z ceremonii [ZDJĘCIA]
fot. nasygnale.vod.tvp.pl

Monika Mazur to polska aktorka, którą widzowie oglądać mogą w serialach „Na sygnale” oraz „Ślad”. 27-latka postanowiła również spróbować swoich tanecznych sił w programie „Dance, dance, dance”. Jednak najważniejsze w ostatnim czasie wydarzenie w życiu Moniki nie miało związku z jej zawodem. W sobotę 27 lipca Mazur powiedziała „tak” i wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Tomasza Chrapustę. Para związała się 7 lat temu, a małżeństwo planowali od dwóch.

– To nie jest kwestia tradycji czy wychowania w wierze. Nie wyobrażam sobie, żebym całe życie miała spędzić z partnerem. Chcę mieć Tomka za męża. To dla mnie naturalna kolej rzeczy po zaręczynach – tłumaczyła aktorka w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Monika Mazur wzięła ślub. Na zdjęciach z ceremonii nie zabrakło gwiazd

Ceremonia, na którą narzeczeni dotarli łódką, odbyła się we Wrocławiu. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło innych gwiazd znanych z anteny TVP. Na ślubie pojawił się między innymi Mateusz Szymkowiak z „Pytania na śniadanie”, znana z „M jak Miłość” Joanna Kuberska oraz Izabela Zwierzyńska, jedna z gwiazd „Barw szczęścia”. W sieci pojawiły się zdjęcia z ceremonii, opublikowane nie tylko przez nowożeńców, ale również ich przyjaciół. Projektant mody Maciej Domański zdradził, że nad suknią Moniki pracował ponad roku. Trzeba przyznać, że panna młoda rzeczywiście wyglądała zjawiskowo.

Monika Mazur — kim jest gwiazda „Na sygnale”?

Monika Mazur urodziła się w 1991 roku we Wrocławiu. Jest aktorką teatralną, serialową i filmową, a także prezenterką telewizyjną. Na ekranie zadebiutowała jako 15-latka w serialu „Biuro kryminalne”. Na swoim koncie ma występy między innymi w „Pierwszej miłości”, „Ojcu Mateuszu” czy filmie „Sala samobójców”. Popularność przyniosła jej rola ratowniczki medycznej Martyny w serialu „Na sygnale”. W 2018 roku mogliśmy oglądać ją również jako Marię Romańczuk w polsatowskim „Śladzie”. Ponadto od 2017 roku Monika prowadzi w TVP 2 magazyn „Lajk!” poświęcony najciekawszym wydarzeniom kulturalnym oraz krajowemu show-biznesowi.

 

RadioZET.pl/MF