Obserwuj w Google News

Monika Dryl topless. Gwiazda "Klanu" pokazała potężną bliznę. "23 szwy" [FOTO]

2 min. czytania
26.04.2021 09:58

Monika Dryl, znana między innymi z roli w "Klanie" i udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo", podzieliła się z fanami zmysłowymi i odważnymi zdjęciami. Na fotografiach możemy podziwiać ją topless, a na jednej z nich odważnie odsłoniła potężną bliznę.

Monika Dryl
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Monika Dryl to popularna polska aktorka i wokalistka, która na swoim koncie ma wiele ról serialowych, filmowych i teatralnych. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie telewizyjną karierę rozpoczęła w 2002 roku od epizodycznego występu w "Złotopolskich", następnie otrzymała angaż w "Plebanii", mogliśmy także oglądać ją w "M jak Miłość", "Na dobre i na złe" czy "Pierwszej miłości". Dużą rozpoznawalność przyniosły jej kreacje Urszuli Kwapisz w " Klanie", gdzie Dryl występuje od 2015 roku oraz Alicji Umińskiej z "Barw szczęścia". W 2021 roku pojawiła się także w jednym z odcinków serialu "Komisarz Mama".

Monika jest także utalentowaną wokalistką i saksofonistką. Zdobyła III nagrodę w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej 2001, występuje w zespole Themonika quintet, nagrywała także płytę "Herbaciane Nonsensy" z takimi gwiazdami jak Ewa Bem czy Grzegorz Turnau. Widzowie mogli podziwiać jej talent w popularnych programach telewizyjnych "Jak oni śpiewają" i " Twoja twarz brzmi znajomo". Prywatnie jest szczęśliwą żoną Pawła Kwiatkowskiego i mamą syna Antoniego.

Redakcja poleca

Monika Dryl topless. Polska aktorka pokazała ciało i blizny

Monika Dryl jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu na Instagramie możemy oglądać zdjęcia aktorki, na których pokazuje życie zawodowe i osobiste. 41-letnia aktorka zachwyca fanów urodą i figurą, którą zdarza jej się eksponować na nieco odważniejszych fotografiach. W sieci pochwaliła się między innymi efektami sesji, na której pozowała topless. Internauci zachwycali się zgrabnym ciałem Moniki, jednak ona sama zwróciła uwagę na fakt akceptacji swojego ciała. Na jednym ze zdjęć odważnie pokazała solidnych rozmiarów bliznę.

- 23 szwy. Lubię je. To tatuaże, które zrobiło życie. Są częścią mnie. Pamiętajmy jednak, że każdy z nas ma rany, blizny, których nie widać. Bądźmy czuli dla Siebie. Zdjęcia z sesji na utulenie wstydów i kompleksów - czytamy.

Najnowsze zdjęcia opublikowane przez Dryl wywołały lawinę pozytywnych komentarzy, w których komplementowano urodę aktorki.

- Czyste piękno.

- Śliczna, seksowna Monisia.

- To, że pół naga to mi się podoba, ale uśmiech zrobił robotę. Piękna z fantastycznym uśmiechem, pozdrowiam - czytamy.

Nie ulega wątpliwości, że Monika jest niezwykle fotogeniczna.