Obserwuj w Google News

Słowikowa wróciła po chorobie. Schudła aż 25 kg. Tak Monika Banasiak wygląda w bikini [FOTO]

2 min. czytania
09.08.2022 13:20
Zareaguj Reakcja

Monika Banasiak, znana jako "Słowikowa", odsłoniła ciało w bikini. Internauci zauważyli, że bardzo schudła. 60-latka wyjaśniła, że nie jest to efekt zabiegów wyszczuplających, lecz poważnej choroby, z którą zmagała się jakiś czas temu. 

monika_banasiak
fot. Instagram:@monika_banasiak

Monika Banasiak, znana jako "Słowikowa", była żoną jednego z najsłynniejszych przywódców gangu pruszkowskiego Andrzeja Banasiaka ps. Słowik. Po odsiadce w wiezieniu definitywnie zerwała z dawnym życiem. Spłaciła długi i żeby mieć za co żyć, wzięła się do pracy. W wywiadach opowiadała, że haruje na trzy etaty jako pielęgniarka

- Szczepię, robię wymazy, biorę dyżury w nocnej pomocy lekarskiej, a to naprawdę ciężkie 24-godzinne zmiany - opowiadała o pracy na oddziałach covidowych. - 27 czerwca skończyłam 60 lat, powinnam iść na emeryturę, ale nie mogę. Mam wypracowane lata, przecież całe życie pracowałam, ale ile bym dostała? 1800 złotych? Przecież wie pani, ile zarabiają pielęgniarki - żaliła się niedawno w wywiadzie. 

Banasiak dorabia spisywaniem wspomnień o światku gangsterskim oraz tworzeniem muzyki disco polo. Swego czasu groziła pozwem Patrykowi Vedze, który według niej wykorzystał jej historię do wykreowania postaci "spuchniętej Anki" w "Kobietach mafii 2". Ostatecznie zrezygnowała, ale reżysera do dziś nie poważa. 

Redakcja poleca

Monika Banasiak "Słowikowa" w bikini. Schudła przez chorobę

Mimo niskiej pensji pielęgniarki Banasiak nie rezygnuje z zabiegów upiększających oraz wakacji. Ostatnio 60-latka wybrała się do egipskiego kurortu Marsa Alam razem ze swoim sporo młodszym partnerem. Naturalnie pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Na jednym z nich Banasiak pozuje w bikini niczym gwiazda. 

Pani Moniko, wygląda pani młodziej o 10 lat na tym zdjęciu. Czy to efekt tego liftingu? Bo po obejrzeniu tego filmiku, jak jechała pani na lifting nie mogłam się doszukać zdjęcia po zabiegu, żeby ocenić efekty - zapytała jedna z internautek. 

Była Słowikowa doceniła komplement, ale wyznała, że jej szczuplejsza sylwetka nie jest efektem wspomnianego zabiegu, lecz przebytej choroby. 

Miło mi bardzo, dziękuję, ale nie uwierzysz, to efekt tego, że ciężko chorowałam i teraz wyglądam o 25 kg mniej, a po operacji nie ma już śladu - zdradziła.

Nie napisała jednak, co jej dolegało. Jak wam się podoba szczuplejsza Monika Banasiak w bikini?

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem. "Nikt nigdy nie kochał Ady"

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook