Obserwuj w Google News

Misiek Koterski zrobił sobie przeszczep włosów. Pokazał zdjęcie po zabiegu [FOTO]

2 min. czytania
10.12.2021 11:14
Zareaguj Reakcja

Misiek Koterski zaskoczył swoich fanów informacją o tym, że zamierza dokonać przeszczepu włosów. Aktor i jego partnerka, Marcela Leszczak, udali się do Stambułu i tam, w jednej z najlepszych klinik na świecie, gwiazdor "Gierka" poddał się zabiegowi. Efektami od razu pochwalił się w sieci.

Misiek Koterski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Misiek Koterski na swoim Instagramie ogłosił, że wybrał się do Turcji, gdzie wykonany zostanie pewien zabieg medyczny. Spytał fanów o to, czy wiedzą, po co udał się do Stambułu, a oni typowali m.in. operację nosa, upiększenie zębów, a nawet "przedłużenie fajki", jak powiedział aktor. Ostatecznie okazało się, że chodzi o przeszczep włosów.

Redakcja poleca

Do luksusowej kliniki w Stambule Koterski udał się razem z partnerką Marcelą Leszczak i w sieci dokładnie opisywał, jak wygląda to miejsce. Był pod wielkim wrażeniem i jak ujawnił, wie, że jest w dobrych rękach, choć odczuwa lekki niepokój. Obiecał też fanom, że wkrótce po zabiegu pokaże im pierwsze efekty.

Zobacz także: Jennifer Aniston pierwszy raz o swojej bezdzietności. W szczerym wywiadzie ujawniła powody

Misiek Koterski pokazał pierwsze efekty przeszczepu włosów

Koterski zdecydował się na przeszczep włosów, bo, jak sam stwierdził, wyglądał "jak baba-jaga".

Trafiłem do jednej z najlepszych klinik w Europie i powiem Wam, że boje się bardzo, jestem bardzo zestresowany, ale do odważnych świat należy - mówił jeszcze przed ogoleniem włosów, obiecując, że wkrótce pochwali się efektami przeszczepu. "Oprowadził" też internautów po pełnej dzieł sztuki, olbrzymiej klinice, by upewnić ich w przekonaniu, że jest bezpieczny i nikt nie zamierza wyciąć mu nerki.

Jak obiecał, tak też zrobił. Na InstaStories pokazał, jak wygląda dzień po przeszczepie. Przyznał, że jest zachwycony wyglądem kliniki, ale przede wszystkim samymi rezultatami zabiegu.

Jak obiecałem Wam, pokazuję się w pełnej okazałości. Jak widzicie, może nie wygląda to dziś zbyt fenomenalnie, ale efekty podobno mają być wspaniałe - powiedział zachwycony Koterski. Zasugerował też, że na zabieg w Turcji zdecydował się m.in. z powodu ceny. Jak twierdzi, w Polsce za to samo zapłaciłby nawet 3 razy drożej. Zdradził, że w jego przypadku zabieg obejmował przeszczep 4000 graftów.

Co ciekawe, pod postem Leszczak, która wspomina, że "zabrała starego na przeszczep włosów" pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Internauci wyrażają zaskoczenie decyzją o zabiegu i zauważają, że Koterskiemu "odbiło z dobrobytu".

Bez sensu, koleś ma swoje lata, czasu nie zatrzyma. Niektórym to z tego dobrobytu odbija i tyle - glosi jeden z komentarzy.

Koterski 1
fot.
Te gwiazdy miały operacje plastyczne
8 Zobacz galerię
fot. East News