Obserwuj w Google News

Misiek Koterski pokazał fotkę z nową dziewczyną. Wylał się hejt. "To córka?"

2 min. czytania
06.09.2021 11:36
Zareaguj Reakcja

Misiek Koterski od kilku tygodni związany jest z młodą aktorką, Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie filmu "Gdzie diabeł nie może tam baby pośle". Zakochani nie ukrywają już swojego uczucia i chętnie dzielą się nim z internautami. Pod niedawno opublikowanym zdjęciem Koterskiego wylał się hejt.

Misiek Koterski
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek są parą zaledwie kilka tygodni, ale nie przeszkadza im to, by intensywnie chwalić się swoim uczuciem w sieci. Co ciekawe, przesadną wylewność Koterskiego dostrzegła nawet Marcela Leszczak, jego była partnerka i matka ich wspólnego synka Fryderyka, zamieszczając w sieci zdjęcia, nawiązujące do nowego związku swojego eks. Pojawiły się potem pogłoski, że być może jednak para wcale nie rozstała się w tak dobrych relacjach, jak to przez cały czas utrzymują. Koterski jednak wcale się docinkami nie przejmuje i chwali w sieci kolejnymi fotkami z nową ukochaną.

Pod najnowszym zdjęciem pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy, w których m.in. Hejterzy zarzucają Koterskiemu niestałość uczuciową.

Zobacz także: Top Model: żona ministra PiS pozuje nago. "Marysia, czas na Playboya!" [FOTO]

Misiek Koterski chwali się zdjęciem z nową dziewczyną. Wylał się hejt

Na najnowszym zdjęciu, jakim Koterski pochwalił się na Instagramie, aktor i jego nowa dziewczyna pozują objęci na skalistym nadmorskim brzegu. Wielu internautów gratuluje im związku i miłości, jednak uwagę zwracają też hejterskie komentarze, w których komentujący porównują urodę byłej i obecnej partnerki Koterskiego, a także zarzucają mu niestabilność uczuciową oraz emocjonalną niedojrzałość. Wielu internautów jest zdania, że aktor bardzo często wchodzi w nowe związki, a każda kolejna partnerka jest jego nową, wielką miłością. Po jakimś czasie okazuje się jednak, że to znowu nie to. Część hejterów przekonuje, że Dagmara Bryzek celowo związała się z Miśkiem Koterskim, by dzięki niemu zyskać większą rozpoznawalność.

Redakcja poleca

"Znowu wielka miłość?", "Kolejna głupia małolata, która leci na rozpoznawalność. Misio zrobi jej dzieciaka i poszuka młodszej", "Co chwila nowa baba" - piszą. Pojawiają się komentarze, że Koterski jest wiecznym chłopcem.

"Każda kolejna będzie myśleć, że dla niej właśnie "wieczny chłopiec" się zmieni. Nigdy się nie zmieni, niestety".

"Celebrytom od tych pieniędzy się w głowie kolebie. Nie wiem może oni myślą, że są w jakimś innym świecie? W internecie jest napisane ze nie są razem GRUBO ponad pół roku. To faktycznie można nazwać to k*rwa szmat czasu, wieczność bym rzekła wręcz. Dla kogoś, kto jest tak niestabilny w uczuciach, to już podlega pod jakieś zaburzenie i nie mówię tylko o nim, ale również o innych absztyfikantach, którzy w każdej widza miłość swojego życia, a te głupie wręcz baby rzucają się jak sępy na padlinę, wierząc w wyimaginowaną miłość" - ocenia internautka

"No gratuluję radochy, ale im częściej widzę ten pęd ku gwiazdom w chwilach bycia na fali popularności, tym częściej śmieję się z tych gwałtownych zmian po 2-3 miesiącach".

Niektórzy żartuja sobie z róznicy wieku pomiędzy Koterskim a Bryzek, komplementując jego zdjęcie z "córką". Koterski na żaden z podobnych komentarzy nie odpowiedział.

Polskie gwiazdy w bikini. Gorące zdjęcia z wakacji 2021 [ZDJĘCIA]