Obserwuj w Google News

Misiek Koterski naśmiewa się ze strzelaniny u Opozdów. Królikowski odpowiedział

2 min. czytania
11.01.2022 22:17

Misiek Koterski skomentował w sieci zdarzenia z udziałem rodziny Joanny Opozdy oraz Antka Królikowskiego. Filmowy "Gierek" pozwolił sobie na żartobliwy komentarz pod jednym z niedawnych postów Królikowskiego. Antek zareagował.

Antek Królikowski i Misiek Koterski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/TRICOLORS/East News

Antek Królikowski zagrał w filmie "Jak pokochałam gangstera", który od kilku dni dostępny jest na platformie Netflix. Niestety, zamiast roli w sieci komentuje się przede wszystkim wydarzenia, jakie rozegrały się w Busku-Zdroju. Antek razem z teściową i szwagierką wybrał się do mieszkania Opozdów, z którego Grażyna Opozda miała zostać wyrzucona przez męża, Dariusza. Kobiety chciały zabrać ich rzeczy, jednak Dariusz Opozda nie pozwalał im wejść. Potem mężczyzna oddał strzały, a jedna z kul przeleciała tuż nad głową jego córki.

Redakcja poleca

Antek Królikowski osobiście opublikował filmiki z całego zajścia na swoim Instagramie i ze szczegółami wszystko opisał. Potem skomentował sprawę w mediach, ujawniając, w jaki sposób Dariusz Opozda ma gnębić swoją rodzinę. Zdecydowanie nie jest to sytuacja ani trochę zabawna. Przeciwnie - jest ona drastyczna, a jak przekonuje jedna z ekspertek od PR-u osób publicznych, wręcz patologiczna. Specjalistka oceniła, że zdarzenie to będzie miało duży wpływ na karierę Antka Królikowskiego.

Zobacz także: Królikowski straci na zajściu z ojcem Opozdy. Ekspertka nie ma wątpliwości. "Wpakował się w patologię"

Misiek Koterski żartuje ze strzelaniny u Opozdów

Okazuje się, że niektóre osoby widzą w drastycznych wydarzeniach z Buska-Zdroju coś zabawnego. Pod postem, który Antek Królikowski zamieścił niedawno na Instagramie, pojawił się komentarz innego aktora - Michała Koterskiego, w opinii którego najnowszy film z udziałem Antka Królikowaskiego jest pasującym tłem, które nadaje wydarzeniom zabawny kontekst. Pod postem Antka Misiek napisał:

Tak to jest jak się pokocha gangstera - napisał Koterski.

Antek od razu mu odpowiedział, że współczuje tego swojej teściowej.

Współczuje tego teściowej. A Ty nie kręć sobie beki z tego, proszę - zaapelował do Miśka, a ten próbował się jeszcze wykręcić z mało zabawnego "żartu":

Chyba źle mnie zrozumiałeś, napisałem to w odniesieniu do filmu, który jest zajebisty - prostował Koterski.

Co ciekawe, swój komentarz zostawiła także Paulina Smaszcz: Ciocia Paulina jest bardzo z Ciebie dumna - napisała. Nie wiemy jednak czy ma na myśli rzeczywiste wydarzenia, czy też filmową kreację Antka.

Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea