Obserwuj w Google News

Misiek Koterski i Marcela Leszczak będą mieli drugie dziecko? „Piękny prezent”

2 min. czytania
17.10.2022 11:32
Zareaguj Reakcja

Cóż za radosna nowina! Misiek Koterski i Marcela Leszczak spodziewają się kolejnego dziecka. Aktor podzielił się z prasą szczerym wyznaniem: „Ja jestem gotów”. Czy to koniec problemów w związku celebrytów?

Misiek Koterski i Marcela Leszczak
fot. TRICOLORS/East News

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są razem od 2016 roku. W tym czasie związek aktora z gwiazdą, znaną z show „Top Model”, emitowanego na antenie TVN, przechodziła lepsze i złe momenty – w mediach głośno było o ich rozstaniach i powrotach. W 2021 roku celebryci postanowili nawet zamieszkać osobno, a prasa donosiła o romansie Koterskiego z Dagmarą Bryzek.

Zobacz także:  Nowa dziewczyna Miśka Koterskiego szczerze o ich związku. "Nie chcę zapeszać"

Misiek Koterski i Marcela Leszczak po raz kolejny zostaną rodzicami!

Fani aktora, znanego z filmów takich jak „Krime Story. Love Story.” czy „Gierek”, z uwagą przyglądają się zarówno jego życiu zawodowemu, jak i prywatnemu. Od lat śledzą związek Miśka Koterskiego i jego partnerki, Marceli Leszczak. Wydaje się, że celebrytom udało się dojść do porozumienia i nareszcie są szczęśliwi.

W 2017 roku na świat przyszedł Fryderyk, pierwszy syn pary. Czy teraz doczeka się rodzeństwa?

- Do niedawna Marcela nie chciała słyszeć o drugim dziecku, bo bardzo źle przechodziła ciążę z Frysiem, choć ja naciskałem, żebyśmy mieli drugie dziecko. Dziś to ona przebąkuje, że może jednak, że teraz jest dobry czas? I ja jestem na to gotów

– powiedział Misiek Koterski w rozmowie z serwisem Party.

Redakcja poleca

Niedawno aktor po raz kolejny oświadczył się swojej wieloletniej partnerce. Wygląda na to, że wszelkie kłopoty zostały zażegnane, a para wkrótce oficjalnie podzieli się z obserwatorami radosną nowiną.

- Sam byłem jedynakiem, więc chętnie podarowałbym Frysiowi na gwiazdkę piękny prezent w postaci brata lub siostry – podsumował Koterski.

Cieszycie się?

RadioZet.pl/Party.pl

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS