Zamknij

Misheel Jargalsaikhan była gwiazdą "Rodziny zastępczej". Serialowa Zosia dołączyła do obsady hitu TVN

21.02.2022 09:31

Misheel Jargalsaikhan podbiła serca fanów jako Zosia z serialu "Rodzina zastępcza". 33-letnia obecnie aktorka ponownie pojawia się na ekranie w jednym z najpopularniejszych seriali stacji TVN.

Misheel Jargalsaikhan
fot. screen: Instagram / misheeljargalsaikhan

"Rodzina zastępcza" to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych w historii polskiej telewizji. Perypetie małżeństwa Kwiatkowskich, którzy poza dwójką swoich dzieci wychowują także trójkę przysposobionych pociech, emitowane były na antenie Polsatu w latach 1999-2004, następnie do 2009 pojawiały się jako "Rodzina zastępcza plus". Sytuacyjny humor podbił serca widzów, nie bez znaczenia był także udział w produkcji takich gwiazd jak Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek czy Maryla Rodowicz. Także młodzi aktorzy, którzy dorastali na planie, zawdzięczają "Rodzinie zastępczej" popularność, warto wymienić tu między innymi Aleksandrę Szwed czy Monikę Mrozowską. Nieco mniej spektakularna była kariera serialowej Zosi, w którą wcielała się Misheel Jargalsaikhan.

Urodzona w Mongolii aktorka grała uroczą serialową Zosię w latach 1999-2007, postanowiła jednak odejść z serialu, by poświęcić się studiom. Mogliśmy oglądać ją także w "Pogodzie na piątek" i "Wmiksowanich" oraz jako uczestniczkę "Celebrity Splash!" i "Taniec z gwiazdami". Kiedy wydawało się, że na dobre skończyła z aktorstwem, pojawiła się w jednym z hitów stacji TVN.

Misheel Jargalsaikhan z "Rodziny zastępczej" zagrała w hicie TVN. Jak dziś wygląda serialowa Zosia?

Ciężko uwierzyć, że serialowa Zosia, którą pamiętam jako małą dziewczynkę, ma obecnie 33-lata. Jak zmieniła się aktorka, mogliśmy przekonać się, oglądając 2. sezon "BrzydUli". W serialu Misheel  wcieliła się w Yu Phan.

- Hej! Po dłuższej przerwie trafiłam do kolejnej, zwariowanej rodzinki/ Tym razem pojawiam się jako nie do końca chciana. Yu Phan w serialu „Brzydula”, który sama namiętnie oglądałam. Dzisiaj w TVN7 o 20:00 był kolejny odcinek z moim udziałem, oglądaliście ?  (....) cała Ekipo to była czysta przyjemność z Wami zagrać i dzięki, że sprawiliście, że mój powrót na plan nie był wcale bolesny- cieszyła się pod koniec 2021 roku na swoim profilu na Instagramie.

Fani Misheel nie ukrywali, że bardzo cieszą się z jej powrotu na ekrany. W mediach społecznościowych pojawiło się także wiele komentarzy osób, które od dawna nie śledziły jej losów. Wielokrotnie podkreślano, że serialowa Zosia wyrosła na piękną kobietę.