Zamknij

Milionerzy: Rozenek i Skórzyński walczyli o milion. Znali odpowiedź? "Ostatecznie"

04.10.2022 10:52

W specjalnym odcinku "Milionerów" Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński dotarli do ostatniego pytania. Jak brzmiało pytanie za milion i czy gwiazdom "Dzień Dobry TVN" udało się odpowiedzieć?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński dołączyli do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN". Oczywiście o wiele częściej komentowana jest celebrytka, która nie wszystkim widzom przypadła do gustu. Nie da się jednak ukryć, że Małgosia jest jedną z największych gwiazd stacji. Nic zatem dziwnego, że została zaproszona razem z ekranowym partnerem do specjalnego odcinka "Milionerów". Prowadzący śniadaniowego formatu popisali się wiedzą i dotarli do pytania za milion złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w "Milionerach". Odpowiedzieli na pytanie za milion?

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński mogli odpaść bardzo szybko, na szczęście na pytanie dotyczące serialu "Squid game" odpowiedzieli z pomocą publiczności.

- Światło czerwone, światło zielone, czyli pierwsza gra, w której uczestniczą zawodnicy w koreańskim serialu "Squid game", najbardziej przypomina: - brzmiało pytanie.

Prawidłową odpowiedzią okazało się D, czyli "Raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy".

Po raz kolejny Hubert Urbański zaskoczył Małgorzatę i Krzysztofa pytaniem za 40 tysięcy. Ponownie dotyczyło ono serialu, tym razem "Gry o Tron".

- Ich herbem jest czerwony, ziejący ogniem trójgłowy smok, a dewizą "Ogień i Krew": - z takim pytaniem musieli zmierzyć się uczestnicy.

Celebrytka postanowiła zadzwonić do męża. Radosław Majdan bezbłędnie wytypował odpowiedź D, czyli Targaryenów.

Dzięki wiedzy i rozsądnemu wykorzystaniu kół ratunkowych prowadzącym "Dzień Dobry TVN" udało się dotrzeć do ostatniego pytania.

- Italo Calvino zaprosił do powieści "Jeśli zimową nocą podróżny" Tazia Bazakbala wprost z karty "Pożegnania jesieni": - brzmiało.

Rozenek-Majdan i Skórzyński mieli do wyboru odpowiedzi:

A. Witkacego

B. Witolda Gombrowicza

C. Sławomira Mrożka

D. Italo Calvino

Niestety, nie znali prawidłowej odpowiedzi, postanowili więc wycofać się z walki o milion. Chodziło o dzieło Witkacego.

- Ostatecznie bierzemy pół miliona - poinformował Skórzyński.

Gwiazdom TVN i tak wypada pogratulować świetnej gry i wiedzy.

ZOBACZ TAKŻE:  QUIZ: Pytania za milion z "Milionerów". Wynik 7/10 to znak, że mógłbyś walczyć o wielkie pieniądze