Zamknij

Mikołaj Roznerski zarobi 300 tysięcy? Aktor będzie kręcił sekstaśmy w nowym filmie

09.08.2021 14:56

Mikołaj Roznerski, doskonale znany widzom z "M jak Miłość", za nową rolę ma zarobić nawet 300 tysięcy złotych. Wcieli się w piłkarza, który będzie kręcił sekstaśmy i szantażował kobiety, a nawet podawał im pigułki gwałtu. Fabuła filmu oparta jest o historie z polskiego show-biznesu.

Mikołaj Roznerski
fot. Marek Szandurski/East News

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który ogromny rozgłos zyskał, grając w uwielbianych przez widzów serialach. Na małym ekranie debiutował w 2005 roku rolą Wieśka w "Pierwszej miłości", jednak przełomem w jego karierze był angaż do "M jak Miłość", gdzie od 2012 roku wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Mogliśmy oglądać go także w "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", "Na Wspólnej" czy "Asymetrii". W 2021 roku dołączył do obsady "Na dobre i na złe", zobaczymy go również w głośno zapowiadanym "Gierku" u boku między innymi Michała Koterskiego, Małgorzaty Kożuchowskiej i Cezarego Żaka.

37-letni aktor zyskał ogromną sympatię widzów, bardzo często nazywany jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Wystarczy prześledzić jego karierę, by móc stwierdzić, że Mikołaj jest osobą bardzo pracowitą, chętnie angażującą się w nowe projekty i otwartą na zawodowe wyzwania. Wielu aktorów z przyjemnością próbuje nowych wcieleń, w których nie dali się jeszcze poznać. W takiej odsłonie ma pojawić się także Roznerski, który w nowym filmie ma między innymi szantażować kobiety, nagrywać sekstaśmy.

Mikołaj Roznerski za nową rolę otrzyma 300 tysięcy złotych. Wcieli się w sportowca szantażującego kobiety

Jak informuje "Super Express", trwają pracę nad filmem opartym na książce Edyty Folwarskiej "Pokusa". Główna bohaterka, młoda kobieta marząca o karierze, sławie i wielkich pieniądzach, musi zmierzyć się z gorzką i często brutalną rzeczywistością.

- Inez zawsze chciała być jak Carrie Bradshaw z serialu „Seks w wielkim mieście” – mieć szafę pełną markowych butów, świetną pracę i przystojnego faceta. Zamiast tego jeździ rozklekotanym starym autem, wynajmuje małe mieszkanie z jedyną przyjaciółką, którą ma, i chwilowo jest bezrobotna. Kiedy, śpiesząc się na rozmowę o pracę w prestiżowym wydawnictwie, przez nieuwagę wjeżdża w czarne Porsche Panamera, myśli, że nic gorszego już jej nie spotka. Myli się. Właścicielem auta wartego pół miliona złotych jest bardzo przystojny i bardzo arogancki mężczyzna, który od razu postanawia uprzykrzyć jej życie. Ale z Inez, córką rybaka marzącą o karierze w Warszawie lepiej nie zadzierać - czytamy w opisie książki opublikowanym przez wydawcę. 

Mikołaj Roznerski ma wcielić się w postać sportowca i playboya, który nie tylko uwodzi kobiety, ale także nagrywa sekstaśmy, którymi następnie je szantażuje. Nie wzbroni się nawet przed podaniem pigułki gwałtu. Jak informuje "Super Express", aktor ma nieźle zarobić na nowej roli, mówi się o kwocie nawet 300 tysięcy złotych. Co ciekawe, fabuła ma być oparta o wydarzenia ze świata polskiego show-biznesu.

Data premiery nowego filmu z Mikołajem Roznerskim nie jest jeszcze znana.

loader