Zamknij

Mikołaj Roznerski z uroczym malcem na rękach. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał bratanka [FOTO]

27.12.2021 16:11

Mikołaj Roznerski podzielił się na Instagramie uroczym kadrem. Gwiazdor "M jak miłość" zapozował ze swoim bratankiem, uroczym malcem - Staszkiem. Zdjęcie rozczuliło fanów 38-letniego gwiazdora.

Mikołaj Roznerski
fot. Instagram.com/ Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski od lat gra w serialu "M jak miłość". Prywatnie gwiazdor jest z Adrianą Kalską, którą poznał na planie "M jak miłość". Wcześniej gwiazdor związany był z Martą Juras, z którą doczekał się synka Antoniego. Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Aktor od czasu przemyca prywatne treści na Instagramie. Tym razem opublikował zdjęcie z uroczym malcem - Staszkiem. Chłopiec jest bratankiem Mikołaja Roznerskiego.

Zobacz też: Mikołaj Roznerski bez koszulki. Gwiazdor "M jak Miłość" zachwycił ciałem. "Janosik nasz" [FOTO]

Mikołaj Roznerski z uroczym malcem na rękach. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał bratanka [FOTO]

"Przedstawiam Wam mojego bratanka - Staszka Roznerskiego. Tak mnie utulił na dzień dobry. Miłości dla Was na zawsze" - skomentował zdjęcie gwiazdor "M jak miłość". W komentarzach posypało się mnóstwo ciepłych słów. "Bardzo ładnie wyglądasz z dziećmi", "sama słodycz", "jak słodko", " o boziu, jaka słodycz", "super wujek, dużo zdrowia", "dwa przystojniaki" - zachwycali się wielbiciele gwiazdora.

Mikołaj Roznerski serialowym fanom najbardziej znany jest z roli w "M jak miłość". Gwiazdor na swoim koncie ma również kreacje w takich produkcjach jak m.in. "Pierwsza miłość", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty" oraz "Na Wspólnej".

loader