Zamknij

Mikołaj Roznerski pokazał 10-letniego syna. "Moja wielka miłość" [FOTO]

24.06.2021 10:58

Mikołaj Roznerski jest tatą 10-letniego syna. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał na Instagramie urocze zdjęcie ze swoją latoroślą. Niektórzy fani byli zaskoczeni, że aktor jest tatą.

Mikołaj Roznerski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Mikołaj Roznerski jest tatą 10-letniego syna ze związku z Martą Juras. Gwiazdor "M jak miłość" z okazji Dnia Ojca pokazał urocze zdjęcie ze swoim synem Antonim. Na fotografii Roznerski trzyma syna na rękach i czule go tuli.

"Dzień Ojca. Mój maleńki chłopiec, moja wielka miłość. Najlepszości" - czytamy na Instagramie Roznerskiego.

Niektórzy byli mocno zaskoczeni tym, że aktor jest tatą. Być może wynika to z tego, że Mikołaj rzadko prezentuje na Instagramie swoją latorośl. W mediach społecznościowych aktora często goszczą dzieci, jednak są to serialowe pociechy z "M jak miłość". To mali aktorzy wcielający się w postaci Szymka i Mai.

Zobacz też: Mikołaj Roznerski pochwalił się zdjęciami ze ślubu. "Młodego Roznera ożeniłem" [FOTO]

 Mikołaj Roznerski pokazał 10-letniego syna. "Moja wielka miłość" [FOTO]

Synek Mikołaja Roznerskiego przyszedł na świat w 2011 roku. Aktor związany był wtedy z Martą Juras. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. W jednym z wywiadów dla "Twojego Stylu" Roznerski tak mówił:

"Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł, nie jestem ojcem weekendowym" - mówił aktor.

Gdy Roznerski dowiedział się, że będzie ojcem, towarzyszył mu spory lęk.

"Bałem się odpowiedzialności, zastanawiałem się, czy nadaję się na ojca, czy będę potrafił dać dziecku tyle miłości, ile potrzebuje… kładłem na przedramieniu, idealnie się tam wpasowywał, po chwili się uspokajał. Ten ojcowski dotyk przynosił mu ukojenie. Do dziś lubimy się przytulać. Wiem, że Antoni jest ze mnie dumny. Jestem jego bohaterem" - mówił Roznerski.

Prywatnie Roznerski od kilku lat związany jest z Adrianą Kalską.

loader