Zamknij

Mikołaj Roznerski pochwalił się zdjęciami ze ślubu. "Młodego Roznera ożeniłem" [FOTO]

24.05.2021 15:30

Mikołaj Roznerski zaskoczył zdjęciami ze ślubu. Gwiazdor "M jak miłość" pochwalił się, że w miniony weekend bawił się na ślubie brata. Piotr Roznerski pojął za żonę swoją ukochaną Agnieszkę. Fani zwrócili uwagę na pewne podobieństwo panny młodej do Adriany Kalskiej.

Mikołaj Roznerski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Choć od początku starają się chronić swoją prywatność, w mediach regularnie huczy od plotek o ich związku. Od pewnego czasu spekuluje się, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są zaręczeni, a nawet, że wzięli ślub. Para konsekwentnie unika jednoznacznej odpowiedzi na temat swojego statusu, ale lubi prowokować w mediach społecznościowych wymownymi zdjęciami i komentarzami, sugerując, że od dawna są już małżeństwem. 

Do tej pory nie było to szczególnie trudne, bowiem Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą związek także na ekranie, wcielając się w role Izy i Marcina w serialu "M jak miłość". W prawdziwym życiu nie doczekali się jeszcze dziecka, lecz wspólnie opiekują się synem Mikołaja Roznerskiego, 11-letnim Antonim. W miniony weekend na profilu Mikołaja Roznerskiego znowu pojawiły się zdjęcia ze ślubu. Tym razem jednak nie chodziło ani o serial, ani nowy projekt filmowy. Nie był to także ślub aktora z Adrianą Kalską. Mikołaj Roznerski z dumą zakomunikował fanom, że chodzi o jego młodszego brata, który właśnie się ożenił.

Adriana Kalska zagra Annę Przybylską? Oficjalny komentarz rozwiewa wątpliwości

Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcia ze ślubu brata 

Mikołaj Roznerski ma nie tylko uroczą siostrę, ale także młodszego brata, Piotra. W weekend "młody Rozner", jak żartobliwie mówi o bracie aktor, poślubił swoją narzeczoną Agnieszkę. Gwiazdor "M jak miłość" nie krył dumy, a podczas uroczystości wzorowo pełnił rolę świadka. 

W końcu ślub! Młodego Roznera ożeniłem. Auto przystroiłem. Jako świadek się sprawdziłem - pochwalił się Mikołaj Roznerski. 

Aktor był także kierowcą młodej pary. Na zdjęciach możemy podziwiać nowożeńców i świadków podczas przejażdżki luksusowym kabrioletem. W komentarzach pospały się gratulacje. Internauci nie szczędzili komplementów pod adresem pięknej czwórki. Niektórzy stwierdzili nawet, że panna młoda urodą przypomina nieco Adrianę Kalską. 

To już pewne, jak się skończy wątek Izy i Marcina w "M jak miłość". Czy widzowie będą zadowoleni?

loader