Zamknij

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wystąpią we wspólnej kampanii. Ten produkt będzie hitem?

14.10.2021 16:27

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą zdaniem wielu jeden z najlepszych związków w krajowym show-biznesie. Teraz wspólnie będą brali udział w kampanii reklamowej. Co będą promować?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
fot. VIPHOTO/East News

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów ostatnich lat. Karierę rozpoczynał na deskach teatrów, w czym pomagał mu taneczny talent. Na ekranie zadebiutował w 2005 roku w filmie "Emilia", ale ogromną popularność zyskał dzięki kreacjom serialowym. Dołączył do obsady "Pierwszej miłości", mogliśmy oglądać go także w "Na Wspólnej" czy "39 i pół". Jednak przełomem był angaż do "M jak Miłość", w którym od 2021 roku wciela się lubianą przez widzów postać Marcina Chodakowskiego. Także jego kariera filmowa nabrała tempa, zagrał między innymi w "Karbali", "Volcie", "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" czy "Asymetrii". W 2021 roku rozpoczął pracę na planie "Na dobre i na złe", a w kinach pojawi się w głośno zapowiadanym "Gierku".

Roznerski nie ukrywa, że ma za sobą trudne dzieciństwo, matka zostawiła go samego z ojcem gdy miał 13 lat, a stres spowodował, że wpadł w anoreksję i miał problemy z poczuciem własnej wartości. Na szczęście obecnie aktor może mówić zarówno o zawodowym sukcesie, jak i szczęściu w życiu osobistym. Odbudował relację z mamą, odnalazł także miłość. Serialowy gwiazdor, ojciec syna Antoniego, owocu związku z Martą Juras, jest szczęśliwy z Adrianą Kalską, doskonale znaną widzom między innymi z "M jak Miłość", "Sama słodycz" i "Papiery na szczęście". Uważani są za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu, plotkowało się nawet o ich zaręczynach. Teraz zakochani będą współpracować w kampanii reklamowej.

Gwiazdy, które cierpiały na depresję  [ZDJĘCIA]
9 Zobacz galerię
fot. East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem w kampanii reklamowej. Gwiazdy "M jak Miłość" będą reklamować perfumy

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska będą pracować wspólnie nie tylko na planie "M jak Miłość". Jak poinformował portal Wirtualne Media, aktorska para została zaangażowana do kampanii reklamowej promującej jedną z marek perfum. Niebawem mają pojawić się w materiałach reklamowych.

- Kompozycje zapachowe nowych zapachów Miraculum dla Niej i dla Niego opracowano we współpracy z francuskimi kreatorami z miasta Grasse. Do ich produkcji użyto akordów cytrusowych, morskich. W linii dla kobiet dominują mandarynka i różowy pieprz, a w linii zapachów męskich – akordy mocniejsze z zaznaczonym charakterem i wyrazistością - czytamy.

Kampania ma ruszyć jesienią, a produkty reklamowane przez Roznerskiego i Kalską będą dostępne w sieci drogerii Rossman. Myślicie, że gwiazdy "M jak Miłość" zapewnią marce komercyjny sukces?

loader